Ralph Lauren obdržel Řád Britského Impéria za přínos módě

Uznávaný návrhář Ralph Lauren je v módním průmyslu stálicí. Byla jen otázka času, kdy se mu za jeho celoživotní práci dostane zaslouženého uznání. Nyní se může pyšnit dokonce šlechtickým řádem.

Možná jste ani nevěděli, kolik celebrit má šlechtický titul nebo vyznamenání, které si vysloužily za přínos ve svém oboru. Ne každý jim to však ze srdce přeje. Můžeme se setkat s názorem, že ten či onen není takové pocty hoden, titul si nezaslouží a měl by být přidělen někomu, kdo například zachraňuje životy a nasazuje vlastní život ve jménu státu. Je to však věc názoru a záleží na úhlu pohledu. Každý máme své priority nastavené jinak.

Když se podíváme do minulosti, například legendární Beatles se potýkali s negativními reakcemi, když jim britská královna Alžběta II. udělila Řád Britského Impéria. Tehdy se lidé bouřili a vyjadřovali nesouhlas.

Dá se tedy očekávat, že zlí jazykové nebudou nadšeni ani z nově oceněného Ralpha Laurena, kterého princ Charles poctil také Řádem Britského Impéria za celoživotní přínos módnímu průmyslu a za boj proti rakovině. Ralph je navíc vůbec prvním americkým designérem, který takové vyznamenání obdržel. O to je to větší pocta.

View this post on Instagram

Ralph Lauren with his family in a private ceremony at Buckingham Palace in which His Royal Highness The Prince of Wales presented Mr. Lauren with the medal signifying his new title: Honorary Knight Commander of the Most Excellent Order of the British Empire, a first for an American fashion designer. . The ceremony marked the culmination of a long-standing mutual admiration between the iconic American designer and America’s most steadfast ally. “I’ve always loved England because it was non-fashion,” Mr. Lauren has said. “It was timeless. It was not about what was the latest new sleekness. It was about weathering and those things that get better with age.” . #RalphLauren #RL50 @UKinUSA @UKinNewYork @ClarenceHouse @DavidLauren @LaurenBLauren @DylansCandyBar

A post shared by Ralph Lauren (@ralphlauren) on

My Ralphovi gratulujeme a moc fandíme. I když se může zdát, že to královská rodina s rozdáváním titulů a vyznamenání možná trochu přehání, podle nás je Ralph jedním z těch, který si ho zaslouží. Co myslíte vy?

Foto: Instagram.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!