Rok 2020 se vrací do těch nejlepších trendů 60., 70. a 80. let. Jedním z těchto trendů jsou stylové puntíky, které v tomto roce uvidíme na každém rohu. Jaké trendy kousky nás nejvíce baví?

Přehlídky a kolekce jaro / léto 2020 nesly jasné poselství

Světoví návrháři luxusních značek jako například Balmain, Carolina Herra nebo Lacroix mají o módním trendu na jaro / léto jasno – puntíky budou všude kolem nás. Tento vzor totiž použili na všech modelech svých kolekcí. Puntíky se tak objevily nejen na sukních, jak bývá zvykem, objevily se také na topech a elegantních šatech.

[easy-image-collage id=63457]

Barevné kombinace, které vás oslní

Byly jste doteď zvyklé, že se puntíky na oblečení objevovaly především v černé variantě? Jaro / léto tohoto roku bude veselé a živé, na černé puntíky tak můžete zapomenout. Na různých druhů oblečení najdete puntíky všech možných barev, především pak modré, která je barvou letošního roku.

Puntíky jsou hravé a outfity jednoduché

Než se společně s extravagantními návrháři pustíte do kombinace puntíků s jinými vzory a výraznými barvami, začněte s málem. Puntíky jsou samy o sobě výrazným vzorem, který naštěstí není třeba nijak komplikovaně ladit. Abyste docílily dokonalého kontrastu a jednoduchosti, k puntíkům volte čisté barevné tóny a jednoduché střihy. Puntíky jsou ženské a hravé. Můžete si tak dovolit boyfriend nebo stylové mom džíny, či oversize bavlněný top v čisté bílé.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments