Puntíky jsou nesmrtelné. Oblečení díky nim působí hravě, vesele a optimisticky – možná proto puntíky s oblibou nosíme. S příchodem jara, které tu bude co nevidět, by byla škoda nepustit veselé puntíky i do vaší šatní skříně.

Puntíky se objevují na šatech, topech, blůzkách i halenkách, zdobí mikiny i trička, nechybí ani na legínách nebo svetrech. Jsou zkrátka boží a my vám poradíme, do kterých kousků se vyplatí zamilovat už na první pohled.

Elegantní halenky do práce i na schůzky

Do práce nebo důležitou schůzku určitě unosíte slušivou elegantní halenku. A jak jinak, nežli právě takovou, kterou budou zdobit nesmrtelné tečky. Ať už si ji vyberete v kterékoli barvě, určitě s ní zabodujete. S takovou halenkou budete za pravou dámu.

Hravá pyžama do postele i na lenošení

I pyžamo může mít styl a bude-li zdobené puntíky, pak ho bude mít určitě! Zapomeňte na vytahaná trička, která už to mají očividně dávno za sebou a vyberte si pro lenošení i spánek stylové pyžamo s tečkami. Litoval rozhodně nebudete, to se spolehněte!

Hřejivý a měkoučký svetr na chladné dny

Když se chcete zahřát a ještě vypadat skvěle, sáhněte po svetru. A samozřejmě, jak už asi tušíte, jedině po takovém, který bude od krku až po rukávy posetý desítkami hravých teček. Ten totiž bude bomba!

Puntíkované šaty nesmí ženě chybět

Vezmeme-li v potaz, že jsou puntíky nesmrtelným trendem, byl by doslova hřích, pokud by některé z vás v šatní skříni chyběly šaty s tečkami. Kombinace šatů a puntíků je totiž naprosto skvělá, slušivá a nadčasová. Tak šup šup, už ať máte alespoň jedny takové krásky ve své skříni!

Tričko je univerzální klasika

Nesmíme se zapomenout zmínit o tak univerzálním kousku, jako je právě tričko. To totiž unosíte úplně všude, snadno ho zkombinujete a mít ho po ruce je tedy nepsanou povinností.

Slušivá sukně klidně i na rande

Sukně a ženy? To jde dost dobře dohromady! Sukně a puntíky? O tom nemusí být pochyb! Takovou krásnou sukni můžete obléknout kamkoli, klidně i na rande.

Foto: Unsplash.com, Pexels.com, H&M.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments