První pomoc na zničené vlasy od sluníčka

Léto je sice stále ještě v plném proudu, slunce svítí a my si užíváme letní dovolené, zahradní párty a další radovánky spojené s létem. V létě ovšem dostávají nebývalý zápřah naše vlasy a ve výsledku můžete po intenzivním tříměsíčním létě očekávat, že vaše vlasy budou zničené, suché a vyšisované od sluníčka. Jak tomu zabránit? Máme pro vás tipy na první pomoc po vaše vlasy! 

Kokosový olej

Zapomeňte na drahou vlasovou kosmetiku, kterás slibuje hory doly – výsledek zpravidla nebývá takový, jaký byste čekaly. Pokud chcete pro vaše zničené vlasy opravdový zázrak, pak nutně potřebujete kokosový olej. Koupíte ho absolutně všude, nejen v drogeriích, ale i v běžných obchodech. Za studena lisovaný panenský olej je té nejlepší kvality a vašim vlasům se dostane nejvíce vitamínů a hydratace.

Kokosový olej můžete aplikovat na vlhké vlasy, především do konečků, po každém mytí. Účinnější ale jsou zábalové bomby, které doporučujeme aplikovat na vlasy každý týden – ze začátku ošetřování vašich vlasů klidně dvakrát týdně. Na celou délku vlasů dejte kokosový olej v silné vrstvě. Vlasy poté stáhněte do culíku, nebo drdolu a nechte účinkovat minimálně hodinu. Už po měsíci uvidíte rozdíl.

Vitamíny

Samozřejmostí je zdravý životní styl, dostatek pitného režimu … to psát asi nemusíme.  Pokud jsou ale vaše vlasy opravdu zničené a vypadávají, doporučujeme sáhnout po účinném léku, a to jsou doplňky stravy. Hledejte doplňky, které podporují nejen růst vlasů, ale i jejich lesk a pevnost. Znásobíte tím své snažení.

Avokádová maska

Milujeme avokádo! Opravdu! Je výborné a zdravé nejen pro vaše tělo, prospěšné může být i pro vaše zničené vlasy. Vyzkoušejte avokádovou masku, která vlasům dodá potřebnou hydrataci. Aplikace je podobná jako v případě kokosového oleje. Nebojte se toho a s chutí do toho!

Foto: Unsplash.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.