Proužky nejsou nuda. S čím nosit pruhované triko?

Proužky budou patřit mezi trendy letošního jara, takže by neměly uniknout vaší pozornosti. Myslíte si, že jsou proužky nuda? V tom případě si určitě přečtěte náš dnešní článek, ve kterém vám ukážeme, že i na první pohled obyčejné proužkované triko může vypadat sakra dobře!

Poradíme, s čím proužky kombinovat

Jestliže chcete letos na jaře vypadat opravdu cool, nemusíte za nový šatník utratit nekřesťanské peníze. Vystačíte si totiž s obyčejným proužkovaným tričkem, se kterým můžete vykouzlit hned několik zajímavých outfitů.

Že si s kombinací proužků nevíte rady? Vůbec nevadí! V následujících řádcích vám s tímto úkolem rádi pomůžeme!

Kombinace první: outfit plný barev

Jestli k jaru něco neodmyslitelně patří, pak jsou to jednoznačně barvy. Těch se v tomto veselém období určitě nemusíte bát, ba spíše naopak – naučte se si s nimi vyhrát.

Na první pohled obyčejné proužkované tričko jako by prosilo o to, abyste jej oživili s nějakým jiným barevným kouskem. Co třeba vsadit na veselé sáčko? Chybu neuděláte ani tehdy, sáhnete-li třeba po barevné sukni. Na barvy myslete, i co se týče doplňků – barvami může hrát i vaše kabelka nebo botičky. Barevných kombinacích existuje celá řada, stačí si jen vybrat.

Kombinace druhá: klasika má zelenou

V tomto případě je volba úplně jednoduchá – náš další outfit se totiž skládá z proužkovaného trička a pohodlných džínů. Právě tohle je kombinace, na kterou můžete vsadit prakticky v jakémkoliv případě a nikdy neuděláte chybu. Skvěle se hodí jak do práce, tak i do školy.

Co se doplňků týče, můžete tomuto outfitu dodat na zajímavosti například nějakou pěknou kabelkou, nabízí se třeba stále oblíbenější velké kabelky. Vyberete-li si nějaký pěkný barevný model, zaručeně vás v jarních ulicích nikdo nepřehlédne.

prouzky-nejsou-nuda-s-cim-nosit-pruhovane-triko-06
prouzky-nejsou-nuda-s-cim-nosit-pruhovane-triko-05

 

Kombinace třetí: sázka na romantiku

Do třetice všeho dobrého pro vás máme tip na outfit, kterému zaručeně neodolá žádná romantická duše. Něžného vzhledu dosáhnete tehdy, zkombinujete li proužky a květinový motiv. Právě květinový vzor je na jaře velmi oblíbený a drží se na pomyslných předních příčkách již několikátou sezónu.

Co takhle vzít si na sebe tričko zdobené proužky a k němu něžnou květovanou sukni? Jistě nám dáte za pravdu, že to nemůže dopadnout jinak, nežli na jedničku. K takovému outfitu pak stačí zvolit střídmé doplňky a na nohy obout obyčejné lodičky.

prouzky-nejsou-nuda-s-cim-nosit-pruhovane-triko-03
prouzky-nejsou-nuda-s-cim-nosit-pruhovane-triko-04

Foto: Pinterest.com, Pixabay.com.