Chtěly byste se vrátit v čase do okamžiku, kdy vás napadlo ostříhat si vlasy nakrátko, protože se vám stýská po vašich krásných dlouhých vlasech, které ne a ne narůst? Do takové situace se dostane snad každá žena. Naštěstí existuje řada ověřených způsobů prodloužení vlasů, díky kterým nemusíte čekat, až vaše vlasy dorostou. Jedním z nich jsou Clip in vlasy.

Dlouhé vlasy lusknutím prstu

Prodloužení vlasů metodou Clip in je šetrnější a rozhodně levnější forma prodloužení vlasů. Některé typy prodloužení vlasů zbytečně poškozují vaše přírodní vlasy a dochází k častému vypadávání. Musíte navíc chodit každé 3 – 4 týdny na „posunutí“ prodloužených vlasů, což je nejen časově, ale i finančně náročné. U Clip in prodloužených vlasů nepoužijete žádné lepidlo a nepotřebujete dokonce ani kadeřníka.

Tajemství Clip in

Princip spočívá v připevnění prodloužených vlasů pomocí spon, které jsou rozmístěné po celé šířce prodloužených vlasů. Spony jsou citlivé na tlak a neničí tak vaše pravé vlasy. Prodloužené vlasy pevně drží na svém místě a vydrží i složitější manipulace, ke kterým dochází při různé druhy účesů.

2b3c514e61b0a1586293e4da3342008a
18-Human-Hair-Highlights_Hairdo_R14-25-Honey-Ginger_7bb7950f-372b-4f33-acc6-ef293c211825_1024x1024

Nandání vlasů zabere 5 minut

Počítejte s tím, že než se naučíte nandat Clip in vlasy, zabere vám to pár minutek navíc. Postupně se s nimi ale naučíte pracovat a nandání bude rychlejší, než každodenní úprava pomocí žehličky nebo kulmy na vlasy.

Foto: Unsplash.com, Amazon, Pinterest, BeyondExtensions.com, HairExtensions.com.

Načítání...

Diskuze