Proč se nebát ukázat spodní prádlo?!

Společnost nás nutí žít v přesvědčení, že spodní prádlo je něco intimního, co bychom rozhodně neměli sdílet s ostatními lidmi. A tím sdílet samozřejmě nemáme na mysli půjčovat si podprsenky, naopak jsme tím chtěli říci, že nás současná doba snaží udržet v přesvědčení, že se spodní prádlo zkrátka na veřejnosti neukazuje. Pokud bychom se ale podívali na módu jinde ve světě, záhy bychom přišli na to, že jinde je tráva zkrátka zelenější. V dnešním článku se vás pokusíme přesvědčit, že spodní prádlo není potřeba pořád jen schovávat – naopak se jej nemusíte ostýchat ukázat!

Ve vší slušnosti, samozřejmě!

Dnešním článkem vás rozhodně nechceme nabádat k tomu, abyste na ulici drze ukazovaly, co ukrýváte pod svým outfitem. Pamatujte, že spodní prádlo lze ukázat rafinovaně, šikovně a promyšleně tak, aby to vaše okolí nepobouřilo, ale naopak aby vzbudilo zájem. Kdo se nebojí vybočit z řady a opustit na chvíli tzv. komfortní zónu, ten může směle pokračovat k dalším řádkům!

Ukázat podprsenku? Proč ne!

My ženy v sobě máme zakořeněnou představu, že podprsenka patří pod tričko, šaty, blůzku, tílko nebo halenku a že je neslušné ji odhalovat. My jsme ale toho názoru, že vhodně zvolená podprsenka může být odhalena světu – a se vší hrdostí! Jasně, určitě se nebudete chlubit sepranou podprdou, kterou nosíte už několik let a která toho má hodně za sebou. Ale třeba taková krajková podprsenka, ta už by si zasloužila spatřit světlo světa, ne?

[easy-image-collage id=16395]

Stačí si s tím vyhrát

Podprsenky dnes seženete v tolika různých provedeních, že vám z toho půjde až zrak kolem. Ne všechny jsou vhodné pro odhalené nošení, ale třeba podobný kousek, jako vidíte na obrázku, si můžete s klidným srdcem dovolit ukázat.

[easy-image-collage id=16396]

Kdo se bojí, nesmí do lesa

Pod pojmem spodní prádlo si nemusíte nutně představit pouze podprsenky. Zařadit sem můžeme například i korzety, které se v posledních letech opět dostávají do módy. Nebo třeba krajková body, jimž přichází na chuť stále více žen. Šikovně zvolené bodýčko může plnohodnotně nahradit klasický top. A váš outfit bude mít rázem úplně jiný šmrnc!

[easy-image-collage id=16398]

Foto: Pixabay.com, Unsplash.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.