V módě neustále narážíme na velmi zajímavý fakt, že to, co nám dneska přijde absurdní a směšné se zítra stává absolutním trendem. I když si právě teď řeknete… „No to bych si na sebe nevzala“… zítra to nosíte jakoby jste to nikdy před tím neřekli. A vlastně si ani neuvědomíte, jak rychle proběhla ta automatická změna vašeho myšlení.

Snad všechny módní výstřelky si takovým  myšlenkovým proudem projdou, pokud zrovna nepatříte mezi „exhibicionisty“. A stejně tak, jako to je s tylovými sukněmi, bylo to i s ponči.

Pončo rovná se hábit, deka, objemný šátek, zkrátka přehoz, pod kterým můžete nosit i tenčí bundu nebo jen triko. Je to absolutní trend, který postihl snad všechny slečny, ženy a dámy, které mají rádi komfort a ležérní eleganci. Pojďme se podívat jak se ponča nosí.

Foto: different.cz

Pončo lze nosit jen tak volně přes triko nebo tenčí svetřík. Zajímavě vypadá rolák v oversize střihu se velkými průstřihy v průramcích. Velmi oblíbený styl je pončo přepásané páskem v pase, pod které si vezmete upnutý rolák a nebo jiný svetr.

Foto: different.cz

Zkrátka jakkoliv, kdykoliv. Protože ponča nejsou nikterak omezená, jednoduše je navléknete i svléknete a hlavně Vám v nich nebude zima.

Foto: different.cz.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments