Vykročte do podzimu v kozačkách. Jaké trendy jsou letos trendy? Inspirujte se!

Kozačky většinou nosíme v zimě, ale pravdou je, že jsou univerzální obuví, kterou lze nosit téměř po celý rok a hodí se ke všemu. Vypadají perfektně k šatům, k sukni i ke kalhotám. Na jaké trendy se během letošního podzimu zaměřit?

Super vysoké

Zaručeným trendem letošního podzimu budou kozačky na extra vysokém podpatku. I když vypadají fantasticky, určitě se nejedná o nejpohodlnější obuv na světě, kterou byste nosila každý den. Jak se ale říká, pro krásu se musí někdy trpět.

Velké ozdoby

Dalším klíčovým trendem pro nadcházející podzim jsou kozačky s výraznou ozdobou. Může se jednat o různé kamínky a drahokamy, které dodávají kozačkám luxusní nádech. Tento trend oprášily dokonce i luxusní značky, takže proč to nezkusit?

Zvířecí vzory

I když se občas může zdát, že zvířecí vzory už jsou nudné a ohrané, není tomu tak. Módní přehlídky mluví jasně a říkají, že se jich jen tak nezbavíme. Dle předních módních návrhářů budou letošnímu podzimu vládnout kozačky se zvířecími potisky.

Kozačky na platformě

Čím vyšší, tím lepší. Kozačky na platformě budou hitem letošního podzimu. Pokud jste malého vzrůstu a chcete si přidat několik centimetrů navíc, tato obuv bude přesně pro vás.

Kozačky v kovbojském stylu 

Tyto kozačky jsou ideální na začátek podzimu, kdy ještě bývá poměrně teplé počasí. Nejlépe vypadají k šatům nebo k sukni doplněné o koženou bundu.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!