Přivítejte podzim s hořčicově žlutou

Nechceme vám kazit iluze, ale sami musíte uznat, že léto je u konce. Má to ale své výhody, čeká nás období huňatých svetrů, kávy a čaje u čtení knížky. No nezní to lákavě? Spolu s tím se můžete těšit i na barvu, která vás provede letošním podzimem, a tou je hořčicově žlutá.

Typická podzimní barva

Hořčicově žlutá není žádným nováčkem. Tato barva slavila úspěch i v minulých letech. Teprve letošní podzim jí ale naprosto propadne. Tmavý odstín žluté s hnědým podtónem vám bude připomínat barevné listí, které je na podzim všude kolem nás. V jakém stylovém kousku vynikne tato barva nejvíce? Pokud preferujete spíše pohodlí, určitě vsaďte na huňatý svetr. Pokud ale odmítáte vzdát své letní nálady, pořiďte si šaty. Nebojte se trendu šatů s botaskami, tento trend se přesouvá do dalšího kola – do podzimu.

Kombinace barev

Otázkou ale zůstává, s čím se dá tato jedinečná barva kombinovat. Jistotou zůstává černá. Pokud nestíháte a nevíce si rady s vaším outfitem, černá vyřeší veškeré problémy. Hořčicově žlutá si s černou skvěle rozumí a působí velmi elegantně. To není ale jediná barva, se kterou ji můžete kombinovat. Skvěle vypadá také s tmavě zelenou, khaki, nebo béžovou. My jsme si nejvíce oblíbili kombinaci s bordó. Bordó je konkurentem hořčicově žluté, zároveň ale také parťákem. Kombinace s bordó nás prostě baví. Je to svěží a neokoukané.

Má svá úskalí

Nebudeme vám lhát. Tato barva je krásná, nesluší ale každému. Bledulky by v hořčicově žluté mohly vypadat ještě více bledě než samotná Sněhurka. Vzdát se jí ale nemusíte, jen si dopřejte v této barvě jiné kousky – jedinou podmínkou je, aby byla tato barva co nejdále od vaší pleti. Vsadit tak můžete na kalhoty, boty, nebo sukni. Věčně opálené krásky to mají bez starostí, hořčicově žlutá vás totiž ještě více rozzáří a bude ladit s vaší pletí.

Foto: Pinterest.com


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.