Jak se co nejlépe připravit na blížící se jaro? Moderním sestřihem a novou barvou vlasů! Jsou to právě vlasy, které podtrhují vaši ženskost a smyslnost. Účesem dáváte najevo, jaká jste osobnost a určitě nám dáte za pravdu, že s novým stylem vlasů se cítíte jako znovuzrozená. Každá žena touží po tom, aby vypadala krásně. Nejprve je však nutné řídit se pravidlem, že krása vlasů spočívá v jejich zdraví. Pečujte o ně a budete  mile překvapeny.

Pojďme se podívat, jaké účesy budou na jaře 2019 trendy. Na své si přijdou dlouhovlásky i ženy s kratším sestřihem. Vždy je však dobré se poradit s profesionálem, jaký typ střihu a barvy vám bude slušet. Nebojte se změny a čtěte dál!

Jakou zvolit barvu vlasů?

I letošní sezóna sází na přirozenost. Heslo letošního jara zní: noste svou původní barvu vlasů s hrdostí. Platí to především u teplých tónů. Podle odborníků ženám aktuálně lichotí více tělové než chladné tóny. Vsaďte na kaštanově hnědou či tmavě čokoládovou. Stejné je to u rusovlásek. Tato ohnivá barva vyzařuje jedinečnost, originalitu a je jedním ze symbolů jarního oteplení. Co se týče odstínů, volte spíše oranžovou než červenou.

Pro ty z vás, které rády experimentují, je trendy pastelově růžová barva. Nechte se inspirovat pohádkovými příběhy, protože je to barva bájného jednorožce. Tato barva je podobná již známému levandulovému odstínu, který si většina z žen dává na vlasy ve formě tzv. milkshaku. Pokud máte ještě větší odvahu, vyzkoušejte neonové barvy, které se vyznačují zářivostí a divokostí, na rozdíl od lehkosti všudypřítomných pastelových barev. Jestliže si nejste jistá, zkuste nejprve paruku. V oblibě i nadále zůstávají barvy jako popelavá, medová blond či vybělená blond.

Které účesy jsou pro letošní sezónu trendy?

Lesklé vlasy a mokrý vzhled, o tom bude jaro 2019. Použijte tužidlo a lesk do vlasů. Pro tento styling je moderní sčesat si vlasy dozadu a nechat je volně spadnout na záda.

Ofiny sluší kratším i delším vlasům

Rovné, asymetrické, hladké, rozcuchané. Nejpopulárnější zůstávají nedbalé ofiny do úrovně obočí zvýrazňující oči. Pokud si myslíte, že na tento střih nemáte tvar obličeje, profesionálové vždy najdou takový tvar ofiny, který Vám bude lichotit.

View this post on Instagram

This is me exact time last year. Different right? I physically #changed… my hair is lighter, no #fringe .. but more than that i mentally changed. Everything is constantly changing. We can’t expect anything to remain unchanged. Nothing is fixed. There are no certainties. Good things don’t last forever; bad things don’t last forever. Everything has its season; everything has its time; and time continually moves forward. We ourselves are constantly changing as we move through life. If we let go of a fixed idea of our self, and if we don’t always resist change, we can evolve and adapt. Through the changes there is the CONTINUITY of our being. By becoming aware of this we can feel at ease and in harmony with nature and the universe. What doesn’t change is that a good and happy life will always require #wisdom and #love. ?✨??❤️ #blackandwhite #portrait by @caephoto ** Esta sou eu neste mesmo momento no ano passado. Diferente certo? Eu #mudei fisicamente … meu cabelo esta mais claro, sem #franja … mas mais do que isso, mudei mentalmente. Tudo está mudando constantemente. Não podemos esperar que nada permaneça inalterado. Nada é fixo. Não há certezas. Coisas boas não duram para sempre; coisas ruins não duram para sempre. Tudo tem sua estação ; tudo tem o seu tempo; e o tempo avança continuamente. Nós mesmos estamos constantemente mudando à medida que nos movemos pela vida. Se abandonarmos uma ideia fixa do nosso eu, e se nem sempre resistirmos à mudança, poderemos evoluir e nos adaptar e responder de forma criativa. Através das mudanças existe a CONTINUIDADE do nosso ser. Ao nos tornarmos conscientes disso, podemos nos sentir à vontade e em harmonia com a natureza e o universo. O que não muda é que uma vida boa e feliz sempre exigirá #sabedoria e #amor. #domingo #fotografia #pretoebranco

A post shared by Marilia Moreno ?? (@mariliamorenoreal) on

Copy, vlny, uzly, uzlíky …

Dalšími hity v nastávajícím období jsou uzly/uzlíky na temeni hlavy, ledabyle stažený nízký cop, lehké přirozené vlny, silné stužky zapletené do copu, francouzské copánky (pletou se z vlastních vlasů po celé hlavě) a v neposlední řadě chlapecké střihy.

View this post on Instagram

Don’t count the days, make the days count! ✌️

A post shared by Ana Vlad (@anaavlad) on

A na závěr pro Vás máme jeden tip. Pokud jste romantická duše a rády jdete s dobou, ozdobte si vlasy živými květinami. Je to velmi chic a cenově dostupné. Květy připevněte pomocí pinetky v barvě vlasů a zajímavý účes je hned hotový. Stylisté radí, použijte 2-4 květy, méně totiž v tomto případě znamená více.

Foto: Instagram, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze