Reklamy, média a kosmetické značky ovlivňují naše myšlení více, než si myslíme. Vnucují nám názory, se kterými bychom se za normálních okolností neztotožnili. V televizi stále dokola zaznívá, že krása je spojená s mládím, ale s tím my nesouhlasíme .

Než se rozhodnete podstoupit omlazující a nikdy nekončící kolotoč, zamyslete se. Opravdu to za to stojí?

Foto: Shutterstock

Šedivé vlasy

Šedivé vlasy jsou symbolem stárnutí. Všichni stárneme, někomu se objeví šediny dříve, někomu později. Někdo má takové genetické dispozice, že se mu šediny vyhnou úplně. Většina žen se snaží šediny okamžitě skrýt, zamaskovat a tvářit se, že se jich vlastně tento „problém“ netýká.

Šedivé vlasy ale nemusí být žádný problém. Proč se s nimi prostě nesžít? Ke každé životní etapě patří něco specifického a šediny jsou součást. Existuje určité procento žen, které nepřistoupilo na tradiční hru zakrývání šedin. A musíte uznat, že to těmto ženám opravdu sluší.

Stříbrné a šedé vlasy dodávají ženám eleganci v každém věku. Stačí mít odvahu a neschovávat svoji přirozenost pod chemický nános barvy. Ušetříte nejen za kadeřníka, ale i za speciální šampony na barvené vlasy a jiné zbytečné doplňky.

Šedá je IN

Dokonce i některé mladé dívky si nechávají barvit vlasy na šedo, protože jim to přijde IN. Šedá má opravdu něco do sebe, není důvod se této barvy bát. Jistě vám to zaručí originalitu a eleganci. 

Šediny u pánů

Většina pánů mají zdaleka jiný přístup k tomuto ,„problému“ než ženy. Jsou totiž odvážnější. Berou šediny jako přirozenou věc, která prostě existuje a díky tomu mají jednodušší život. Většině mužům navíc šediny opravdu sluší.

Foto: Shutterstock

Šedá je krásná, šedá je svá. Nebojte se a buďte sami sebou. Není se za co stydět.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments