Slyšíme o tom ze všech stran, ale ptáme se sami sebe, zda jde o dobrou věc, nebo ne. Přírodní a bio kosmetické produkty rozdělují společnost na dva tábory. Do kterého patříte vy?

Téma přírodních a bio produktů je velice ožehavé. Najdou se zastánci, ale i odpůrci, kteří jsou vůči tomuto fenoménu skeptičtí a nehodlají ve velkém bio produkty nakupovat jen proto, že je to dnes moderní. Je ale skvělé používat něco, co neobsahuje žádné škodlivé chemikálie, které nám rozhodně neprospívají a je jich čím dál tím více. A nejedná se jen o kosmetiku. Bohužel realitou je to, že drtivá většina věcí, které se chlubí označením bio, častokrát bio vůbec nejsou a když se podíváme na složení, nestačíme se divit. Nicméně v odvětví kosmetiky lze najít značky, které splňují to, co slibují.

Nad množstvím škodlivin, jež denně konzumujeme nebo nanášíme na své tělo, se už ani nepozastavujeme a ani si tuto skutečnost neuvědomujeme. Značná část populace však nedůvěřuje přírodním bio produktům. Kamenem úrazu je také cena. Tyto produkty nejsou nejlevnější, což mnoho lidí odrazuje od jejich koupě. Samozřejmě jsou k dostání testery a vzorečky, takže před pořízením je možné nejdříve vyzkoušet, zda danému jedinci produkt bude  vyhovovat. I tak je mnoho lidí stále dosti skeptických a označení bio jsou pro ně něco, čím se nehodlají vůbec zabývat a za co nechtějí utrácet své peníze.

View this post on Instagram

⚡️ HIT REFRESH ⚡️Win $1,400 In Wellness‼️ We teamed up with some friends to transform your self-care routine. Win a 10-Day detox box, hair care, over $200 in Kosas makeup and more curated products to get you back to your best self. ⬇️ PRIZE DETAILS : • Curation of hair products from @davinesnorthamerica • 10-Day Reset from @sakaralife • $200 gift card from @ursamajorvt⁣ • Wellness Polish Gift Set + $150 gift card from @sundays_studio • Selection of clean makeup products from @kosascosmetics ⁣($222 value) • Two annual unlimited access memberships from @caravanwellness • Hemp-derived CBD products from @sagelynaturals ⁣⁣ Enter now through Thurs., 10/10 (link via IG Stories).

A post shared by Kosas Cosmetics (@kosascosmetics) on

Ať už je váš postoj jakýkoliv, za pokus nic nedáte. Na výběr je z řady značek. Za pozornost stojí například Ere Perez, ILIA Beauty, Kosas nebo Kari Gran, které nabízejí kvalitní přírodní produkty, ať už jde o dekorativní kosmetiku nebo péči o pleť.

Jaký postoj máte k bio kosmetice vy? Máte osobní zkušenost?

Foto: www.foodmatters.com, Instagram.

Načítání...

Diskuze