Připravte se na podzim s nejlepšími trendy inspirovanými kodaňským Fashion Weeekem

Kodaňský Fashion Week je vždy plný překvapení a inovací, a letošní sezóna není výjimkou. I přes deštivé počasí na ulicích Kodaně se na přehlídkových molech rozprostřela nádherná barvitá podívaná. Kodaň je jedním z nejvíce očekávaných měst v rámci Týdne módy zcela právem. Přinesla nám extravagantní designy, ale také trendy pro příští sezónu. Co se dá očekávat podle kodaňského Fashion Weeku?

Denim od hlavy k patě

Džíny jsou zpět v plné síle. Zatímco si všichni pamatujeme legendární dvojici Britney Spears a Justina Timberlakea v džínových outfitech, Kodaň tento trend představila v novém světle. Nosit celý džínový outfit je nyní stále více oblíbené. Tento styl se dostal na úplně novou úroveň, když jsou džíny kombinovány ve stejném odstínu pro celý outfit, což vytváří sofistikovaný a zároveň cool outfit.

Foto: Vogue Scandinavia

Přírodní zemité barvy

Po období výrazných růžových a červených odstínů přichází očista. Příští sezóna bude patřit přírodním tónům, které přinášejí klid a eleganci. Tyto tóny umožní siluetám a materiálům zazářit ve své plné kráse.

Foto: Vogue Scandinavia

Široké nohavice

Úzké džíny jsou minulostí, a široké nohavice jsou tu, aby zůstaly. Široké kalhoty jsou stále oblíbeným kouskem, který dodává pohodlí a zároveň elegantní vzhled. Na přehlídkách značek Remain a Cannari-Concept jsme viděli nadměrně široké nohavice, od elegantních kalhot až po uvolněné cargo džíny. Tento trend se neustále rozvíjí a získává na popularitě.

Foto: Vogue Scandinavia

Definovaný pas a návrat hyper-femininity

Po několika sezónách volných střihů a nízkých pasů se vrací ženská silueta se zvýrazněným pasem. Tento trend vytváří zcela novou dimenzi ženskosti a elegance.

Foto: Vogue Scandinavia

Výrazné siluety

Pokud chcete vyniknout z davu, je čas zahrát si s objemem a proporcemi. Od přehnaných ramen až po asymetrické a objemné rukávy, můžete si vybrat něco jedinečného, co vytvoří zajímavý outfit i z jednoduchých kousků. Tento trend nabízí možnost vyjádřit svůj osobní styl skrze neobvyklé siluety a tvary.

Foto: Vogue Scandinavia

Zdroje:


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.