Že se my ženy snažíme vypadat za jakékoli situace naprosto dokonale, je dávno známá věc. Jsme už zkrátka takové a nelze nám to mít za zlé, prostě se chceme líbit. Jenže touha po perfektní vizáži nás kolikrát tak silně žene kupředu, že nechtěně děláme jisté přešlapy v kráse, které naši snahu dokonale sabotují. A veškerá snaha tak přijde vniveč…

Časté přešlapy v kráse, které opačné pohlaví přivádí do rozpaků

Zapůsobit? Udělat dojem na muže? Postarat se o to, aby si nás všiml? Okouzlit ho? Dobře, žádný problém! Vždyť každá žena ví, jak správně na to a co si budeme nalhávat – s opačným pohlavím to není vždy úplně složité. Muži se na pěknou tvářičku chytají jako mouchy na lep. Jenže nic se nemá přehánět a i v tomto případě platí, že méně je někdy více. Proto se teď společně podíváme na časté přešlapy v kráse, kterých se my ženy (často nevědomky, takže jsme v tom tak trochu nevinně) dopouštíme ve snaze udělat ten nejlepší dojem, ale ve výsledku to má spíše opačný efekt.

Tuna řasenky, pod kterou vaše řasy tiše trpí

Ne každé z nás bylo natolik přáno, aby nám příroda do vínku nadělila oči lemované hustými řasami. Co si budeme povídat, právě z tohoto důvodu je na trhu tolik druhů řasenek, mezi nimiž je radost vybírat, protože drtivá většina žen zkrátka nedisponuje natolik dlouhými řasami, aby jim nemusela k dokonalosti vůbec pomáhat.

preslapy-v-krase-kterymi-zbytecne-odrazujete-muze-05
preslapy-v-krase-kterymi-zbytecne-odrazujete-muze-07

Jak se říká „všeho moc škodí“ a v tomto případě se tohle známé rčení dokonale hodí. Dotáhnout vzhled očí k dokonalosti za pomoci zásahu řasenky je jedna věc. A tu vám schvalujeme. Ale přehnat to s vidinou toho, že čím více maskary na řasy napatláte, tím bude váš pohled okouzlující a svůdný, to už je zkrátka přes čáru. Muži si toho všimnou a líbit se jim to nebude, na to vezměte jed.

Přehnané množství parfému, ze kterého se druhým točí hlava

Žena má vonět, to je jasné. Na muže neuděláte dojem, když místo líbivé vůně budete cítit potem. Brrr, to je děsivá představa. Používání parfému je tak pro většinu z nás samozřejmostí. Jenže pozor, milé dámy. I tady má spousta z nás často tendence chybovat.

Řeč je o přehnaném množství parfému, díky kterému jste cítit na kilometry daleko a jakmile se někdo dostane do vaší komfortní zóny, začne se mu z množství silné vůně točit hlava. Příjemná vůně je sice fajn a muže dokáže přilákat, ale pokud je parfému až příliš, má to naprosto opačný efekt – vůně muže udeří do nosu, začne jej štípat a tak raději vezme do zaječích. To je tutovka.

Silný nános make-upu, díky kterému ztrácíte na mimických schopnostech

Nalíčit se před odchodem z domu je pro většinu žen samozřejmost a každodenní rutina. Vždyť některé z nás se líčí i tehdy, kdy mají pouze udělat pár kroků před dům a vynést do popelnice odpadky. Vyrážíme-li třeba do baru, pak je více než jasné, že si s líčením dáme sakra záležet, aby stálo za to.

Jenže když se to přežene, nestojí to za nic. Mezi přešlapy v kráse lze určitě zařadit i příliš mnoho make-upu, díky kterému váš obličej ztrácí na přirozeném vzhledu. A když je make-upu opravdu mnoho, přicházíte i o mimické schopnosti. A věřte, že toho se každý muž zalekne.

Foto: Unsplash.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze