Premiéra 50 odstínů svobody se blíží!

Příběh 50 odstínů šedi zná jistě každá žena. Pokračování tohoto příběhu s názvem 50 odstínů temnoty je stejně tak dobrý, jako první díl. Závěr celého tohoto bestselleru je 50 odstínů svobody, jehož premiéra nás v kinech čeká 7. února 2018. A nebyli bychom to my, kdybychom vám neporadili, jak se na slavnostní premiéru tohoto filmového trháku obléct!

Ve stylu 50 odstínů

Milujeme chození do kina! Velké plátno, které vtáhne do děje každého diváka, vůně popcornu, který do kina nepostradatelně patří a reproduktory na plné pecky, díky čemuž si vychutnáme film plnými doušky. Také se vám stává, že po skončení filmu máte dojem, že jste celou dobu byla jednou z hrdinek filmu. My ženy jsme přirozeně citlivé, proto není divu, že u mnoho filmů máme pocit, že bychom se svým životem měly něco dělat, něco změnit. A kdo by nechtěl mít po svém boku muže, jako je právě Christian Grey, že?

Dá se říci, že pro celý film je klíčová krajka, která je velmi sexy, a to nejen pro Christiana Greye. Na premiéru, nebo dokonce předpremiéru 50 odstínů svobody byste rozhodně měla krajku zahrnout do svého outfitu, ať už na spodním prádle, nebo jako prvek na kabelce.

 Červené rty, nebo podpatky

Bestseller 50 odstínů je příběhem o smyslné touze, dramatickému životu, lásce a co vše jsme schopné pro lásku obětovat. Mimo to samozřejmě o sexu, kterého je ve všech dílech nadbytek. Představte si, že byste na takovou premiéru šla v mikině, teniskách a vytahaných džínách. Po skončení filmu byste se mohla cítit jako ta největší šmudla na světě, protože byste se necítila tak sexy a přitažlivá jako hlavní hrdinka. Vsaďte proto na nedbalou eleganci. Výrazné líčení není třeba, přeci jen, jdete jen do kina, ne na červený koberec. Ale červenou rtěnkou nikdy nic nezkazíte. Nebo naopak vyražte s nude líčením a obyčejným pohodlným outfitem s basic kousky, ale rozhodně nezapomeňte na podpatky.

Foto: Pinterest.com 


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.