Co dokáže po ránu opravdu naštvat? Když při pohledu do zrcadla zjistíte, že vám na hlavě přes noc vzniklo perfektní hnízdo! Jednou z nejhorších věcí, se kterými se my ženy musíme potýkat, jsou přeleželé vlasy, které nedrží na svém místě a jednoduše neposlouchají.

Neposedný pramínek vlasů vesele trčí do strany a ani za nic se nehodlá vzdát své netradiční pozice. Vám mezitím dochází trpělivost, zkoušíte ho uhladit s pomocí vody, ale marně. Jakmile totiž voda uschne, neposedný pramen chytí druhý dech a opět trčí do strany. Achjo!

Nenechte se přeleželými vlasy vyvést z míry

Každá z nás chce před odchodem z domu vykouzlit perfektní účes, jenže s přeleželými vlasy, které si dělají, co chtějí, se to podaří asi jen stěží. Ještě než začnete propadat panice, nebo chytíte nerva, zkuste si s přeleželými vlasy poradit takhle.

Vlasy před spaním zapleťte nebo dejte do culíku

I kdybyste se sebevíce snažili, stejně se během noci několikrát nekontrolovatelně přetočíte, změníte polohu a vaše rozpuštěné vlasy se vám po ránu odmění tím, že budou vypadat jako vrabčí hnízdo.

Proti tomu existuje jednoduchý trik: nechoďte spát s rozpuštěnými vlasy, místo toho je zapleťte do copu či copánků, nebo je stáhněte do culíku.

Umyjte si po ránu hlavu

Podařilo se vám, byť to samozřejmě bylo nechtěně, přeležet si vlasy a teď to vypadá, že s neposednými pramínky nehnete, ani kdybyste se stavěly na hlavu?

Asi nejjednodušší pomocí je umýt si po ránu hlavu. Díky tomu nad nimi získáte dokonalou kontrolu a přeleželé pramínky vás opravdu trápit nebudou. Akorát to chce vstát s předstihem, tak pozor na to.

Nasaďte na hlavu čepici

Snažily jste se neposlušné vlasy zkrotit, ale neposlouchají vás? Udělaly jste všechno, ale ty neposedné pramínky zkrátka ne a ne zůstat na svém místě?

I tady existuje řešení: nasaďte si na hlavu čepici, která nejenže v první chvíli zamaskuje to hnízdo, co máte na hlavě, ale také se postará o to, že vlasy po nějaké době svůj boj vzdají a pramínky se hezky pěkně vrátí zpátky na své původní místo.

Foto: Pexels.com.

Načítání...

Diskuze