Vloudila se do vašeho vztahu nuda a stereotyp? Máte pocit, že zažíváte stále to samé dokola? Chybí vám za dveřmi ložnice vášeň, chtíč a touha? Tak ji k vám domů zase pozvěte! Jak? Překvapte svého milého novým spodním prádlem, ve kterém vám zaručeně nebude moci odolat!

Spodní prádlo musí být pohodlné i krásné

Velmi často se klade důraz na to, aby nám ženám spodní prádlo především dobře sedělo. Je samozřejmě důležité, aby bylo spodní prádlo pohodlné, nikde se nezařezávalo, netlačilo nás do kůže nebo neřezalo. Nicméně bychom přes pohodlí neměly zapomínat na pěkný design. Určitě i vám slušivé spodní prádlo dodá na sebevědomí a vědomí, že vám podprsenka dobře sedí a zároveň podtrhuje vaše přednosti, vás určitě mile potěší.

Nevinně bílá

Bílá barva je považována za barvu nevinnosti. Oblékněte si na sebe bílé spodní prádlo a na vašeho miláčka budete působit jako něžná květinka, která potřebuje obejmout a ochránit. A pokud máte strach, že v bílé budete působit až moc nevinně, zkombinujte ji s krajkou. To bude fungovat určitě!

Vášnivě rudá

Chcete svého partnera rozpálit jediným pohledem? Můžete! Jde to vlastně docela snadno, stačí si vzít rudé prádlo. Červená barva je smyslná, vášnivá, velmi sexy. A společně s krajkou vytvoří opravdu neodolatelnou kombinaci, která vaší lásku zaručeně nenechá chladnou!

Elegantně černá

Ať už chcete za dveřmi vaší ložnice provádět cokoli, nebrání vám to v tom, abyste se uvedla jako dáma s velkým D. V černém prádle, které působí velmi elegantně, se vám to povede na lusknutí prstu. Černé spodní prádlo je možná klasika, ale zaručeně funguje!

Romanticky růžová

V ložnici to nemusí být jen divočina, co myslíte? Žádná z nás neodolá romantice, tak proč atmosféru nepodpořit vhodně zvoleným spodním prádle? Pokud chcete romantiku a něžnost, vsaďte na růžové prádlo. Působí jemně a ani vy, ani vaše drahá polovička nebudete litovat.

Foto: Pixabay.com, H&M.

Načítání...

Diskuze