Překrásná Linda Bartošová je opět bez práce. Uživí ji vulgární rapper?

Původně vypadalo oznámení o změně v moderování pořadu Spotlight pouze jako běžné personální oznámení. Nicméně strohý styl naznačoval, že se za tímto krokem skrývá více. Vydavatelství Economia nedávno sdělilo divákům, že novou moderátorkou pořadu Spotlight již nebude Linda Bartošová. Neuváděla však důvod jejího odchodu ani žádná slova uznání od jedné nebo druhé strany.

Brzy se však ukázalo, proč bylo oznámení tak chladné. Navzdory pravděpodobně nabídnuté důstojné alternativě odchodu, která by nezahrnovala veřejné výpovědi o propuštění, se samotná Bartošová rozhodla prozradit svou verzi odchodu. Jak jinak než na svém Instagramu, který je jejím posledním komunikačním kanálem s fanoušky poté, co opustila ještě donedávna oblíbený Twitter. „Může to vypadat, že jsem odešla dobrovolně, ale to není pravda.“ Šokovala své fanoušky.

“V moderátorském týmu Spotlightu se poslední měsíce objevovaly zásadní rozdíly v pohledu na tematické, obsahové i hodnotové směřování pořadu, stejně jako na to, jak by měla vypadat respektující a rovnocenná mezilidská komunikace,” uvedla dále Bartošová. Její slova jasně směřují na její kolegyni Světlanu Witowskou, jednu ze dvou původních moderátorek, která zůstává v pořadu.

Linda Bartošová pravděpodobně vyjádřila své názory i uvnitř vydavatelství, a zdá se, že nebyly přijaty s přílišným nadšením. Způsob, jakým s ní společnost zacházela, naznačuje, že možná šlo o pokus utlumit její kontroverzní názory. Bartošová však nechce být umlčena a pohrozila, že toto není její styl. Je otázkou, zda tím naznačuje, že brzy vyjdou na povrch další pikantní informace, možná o kolegyni Witowské.

Osobní a profesní život

Lina Bartošová se ve veřejné sféře objevuje od roku 2012, kdy se zviditelnila v soutěži Miss. Byla také českou zástupkyní na prestižní Miss World. V letech 2013 až 2022 pracovala v České televizi, kde byla reportérkou zahraniční redakce a moderátorkou kontinuálního vysílání ČT24. Moderovala úspěšné a oblíbené pořady Interview ČT24 nebo Horizont ČT24. V listopadu 2021 oznámila, že si od ledna 2022 bere půlroční volno, protože potřebuje pracovní pauzu. V červenci 2022 se pak rozhodla odejít z České televize definitivně, jak uvádí česká Wikipedie.

V červenci 2023 se provdala za fotbalistu Tomáš Kučeru, který se dnes ale věnuje převážně rapu. Tomáš Kučera proslul před lety nevybíravou rapovou písní „Off Season“ a jako jeden z přizvaných interpretů se v písni ve své sloce vulgárně vyjadřuje o pražské Spartě, ale také o fotbalových funkcionářích, jako je bývalý místopředseda FAČR Roman Berbr a bývalý šéf asociace Miroslav Pelta.

Zdroj info: Economia, Wikipedia.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.