Přehlídka Dolce & Gabbana vsadila na známé tváře

Módní duo světového renomé Dolce & Gabbana přichystalo módní přehlídku ke kolekci jaro/léto 2019. Módní přehlídka s názvem DNA s sebou přinesla okouzlující kolekci se konala v jednom ze světových měst módy – v italském Miláně. Přehlídka ukázala, že móda je tu pro všechny – muže i ženy všech velikostí i věkových kategorií.

Přehlídka plná osobností

Domenico Dolce a Stefano Gabbana pojali začátek módní přehlídky trochu dramatičtěji. Začátek módní přehlídky totiž provázely kostelní zvony a na mole se objevily modelky oděné v černém se svíčkami v ruce.

Hned poté spadla opona a na mole se začaly objevovat známé tváře, které neskrývaly nadšení, že se mohou zúčastnit takové show. Do módních kousků z kolekce DNA se oblékla například česká světoznámá modelka Eva Herzigová. Nebyla ale jedinou známou modelkou devadesátých let, kterou Domenico a Stefano oslovili ke spolupráci. Na módní přehlídce se objevila také herečka Monica Belluci nebo modelky Helena Christensen a Isabella Rosselini. Chybět nesměla také modelka plus size Ashley Graham, které se dostává stále více zakázek.

Poselství módní přehlídky

Každá kolekce je něčím inspirovaná a každá módní přehlídka má své poselství, které chce sdělit světu. Kolekce DNA není výjimkou. Značka Dolce & Gabbana poukazuje na téma sexuálních menšin a rozdílů mezi lidmi. Módní návrháři si uvědomují jak je moderní doba rozdělená do kategorií, které nemohou být vzájemně propojeny. A tuto blokádu se snaží Domenico i Stefano zbořit. Móda je tu pro všechny, bez ohledu na jiná náboženství, velikost oblečení, sexuální orientace či věk. Nedivíme se, že tato módní přehlídka sklidila tak velký úspěch.

Foto: facebook.com/DolceGabbana.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.