Pravidlo 5×5 vám poradí, jak správně kombinovat oblečení

Oblékat se elegantně a podle trendů, ale přesto nemuset kupovat každý týden nové oblečení. Zní to neuvěřitelně? Stačí ovšem jednoduché pravidlo, které zajistí, že budete vždy vypadat dobře. Kombinovat jednotlivé kusy oblečení je základem úspěchu. Stačí se podívat na módní ikony. Většina sází na jednoduchost, přesto jsou všemi obdivovány.

Pravidlo 5×5 zvládnete i vy

Černá a bílá je nadčasová kombinace. Stačí správně zkombinovat a máte nádherný outfit. Když si do šatníku navíc vyberete následujících 5 nadčasových kusů oblečení, vždy budete schopná vytvořit elegantní outfit.

Košile

Bílá košile v pánském stylu je základem, který by neměl chybět v žádném šatníku. Dá se vzít téměř na jakoukoliv příležitost, rozhoduje pouze střih.

[easy-image-collage id=59113]

Slimfit sako

Střih je otázkou osobních preferencí, ale jedno prodloužené černé by mělo být vždy k dispozici. Tento kousek vás dokáže zachránit, když už nevíte co jiného.

Cigaretové kalhoty

Trendy se mění, ale cigaretové kalhoty jsou stále oblíbené. Výhodou je především to, že se velmi dobře kombinují, a o to nám jde!

[easy-image-collage id=59112]

Úzké šaty

Černé šaty s úzkým střihem, který kopíruje siluetu, to je další kousek, který musíte mít. Elegance sama, navíc v nadčasovém provedení. Dokáží zvýraznit ženskou krásu.

[easy-image-collage id=59110]

Boty na podpatku

Jedny černé a další světlejší s ostrou špičkou. Problém s obutím bude rázem pryč.

[easy-image-collage id=59111]

Foto: Mohito, Reserved, Pietro Filipi, MyTheresa, ASOS.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.