Prada bude opět vyrábět obuv přímo na míru!

Pro milovnice bot máme skvělou zprávu! U Prady si můžete nechat vyrobit obuv, která vám padne jako ulitá. Doslova. Ale pozor, nabídka je časově omezená!

Prada patří bezesporu mezi nejoblíbenější luxusní módní značky. Snaží se jít s dobou, a tak stále přichází s novými nápady a inovacemi. Tentokrát zaměřila svou pozornost na dámy, které si potrpí na luxusní a skvěle padnoucí obuv. Díky projektu Made to Order Women’s Shoe Collection si mohou nechat vyrobit boty přímo na míru.

V nabídce je celkem osmnáct modelů, mezi kterými si zajisté každá žena nalezne to, co jí nejvíce vyhovuje. Na své si přijdou milovnice lodiček, balerín nebo sandálů. Můžete si vybrat ze široké škály odstínů, materiálů a různých výšek podpatků. Také si můžete zvolit barvu podešve nebo si můžete nechat na boty přidat své iniciály. Pokud by vám ani to nestačilo, můžete navíc nechat přidat kovové číslice a symboly. Fantazii se meze nekladou.

Jako třešnička na dortu je připravena doplňková služba, která celý proces personalizace dotahuje k dokonalosti. Zákaznice svou zásilku obdrží v exkluzivním obalu, který přímo ladí s vybraným párem bot.

Projekt Made to Order není žádnou novinkou a funguje již několik let. Jen se pokaždé liší v tom, co nabízí. Má ale také jednu nevýhodu, kterou je jeho časové omezení. K mání bude v prodejně Prada od 3. do 8. dubna.

Foto: Prada.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.