Ňadra považujeme za jeden ze symbolů ženské krásy a záleží nám na tom, aby náš dekolt vypadal svůdně. Pevná prsa mající dokonalý tvar neuniknou pohledu žádného muže. Jakmile ale zapůsobí gravitace a naše ňadra pevný tvar ztratí, už je nechceme tolik vystavovat. Nabízí se otázka, zda se dá povislým ňadrům nějak předejít?

Pečlivě vybírejte podprsenku pro každodenní nošení

Jen málokterá žena má dostatek odvahy, aby chodila bez podprsenky. Většina z nás proto tráví několik hodin denně v podprsence. Vzhledem k tomu, kolik času vaše poprsí v podprsence stráví, je nesmírně důležité, abyste si daly záležet s jejím výběrem.

Špatně zvolená podprsenka může napáchat velkou paseku. Nejenže vás díky ní mohou bolet záda i ramena, s nevhodnou velikost košíčků není podprsenka pro vaše ňadra ani dostatečnou oporou. Pokud vám prsa při pohybu v podprsence skáčou, nebo pokud jsou tlačena gravitací dolů, postupně ztrácí svoji pevnost. A přitom zbytečně, stačilo by jen nosit správnou a kvalitní podprsenku.

Na pevná prsa pomáhají speciální cviky

Pevnost a pěkný tvar vašeho poprsí můžete výrazně podpořit tím, že budete pravidelně a svědomitě cvičit speciální cviky na posílení prsních svalů. Na internetu jich najdete celou řadu, cvičit přitom nemusíte hodiny denně, bohatě postačí pár minut každý den. A těch pár minut si i v této hektické době jistě dokáže najít každá z nás.

Neopalujte se bez podprsenky

Blíží se léto a společně s ním i ženami tolik oblíbené opalování. Zlatavě opálená pokožka totiž působí smyslně a svůdně. Některým ženám ale vadí, když mají na prsou opálené plavky. Proto se uchylují opalování bez podprsenky, což jim sice zajistí, že i jejich ňadra budou dokonale opálená, ale zbytečně tím riskují.

Určitě vás nemusíme poučovat o škodlivosti slunečního záření, které má ve větší míře na naší pokožku negativní vliv. Zmíníme se ale o tom, že časté opalování zvyšuje riziko vzniku rakoviny kůže. Opalování bez podprsenky také urychlí vznik vrásek, pokožka mnohem rychleji stárne a tím pádem ztrácí pružnost, což vede k tomu, že vaše ňadra ztratí svůj pevný tvar.

Foto: Pexels.com, Unsplash.com, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze