Poslední hvězda bez instagramu. Proč si Brad Pitt si nikdy nezaloží sociální sítě?

V Hollywoodu není moc hvězd, které by se distancovaly od sociálních sítí. V dnešní době je takřka nemožné prorazit v šoubyznysu bez řádné prezentace na Instagramu, Tiktoku, Twitteru či v některých případech ještě i na Facebooku.

Existuje jen několik výjimek, které se rozhodly na tuto cestu nenajet. Jednou z nich je hvězda filmového plátna Brad Pitt, který se nechal slyšet, že sociální sítě nepotřebuje, jeho kariéra je skvělá i bez toho.

Podle Quentina Tarantina Brad Pitt na place velmi připomíná staromódní atmosféru. Režisér popsal své pamětihodné zážitky s tímto hercem.

„On vzbuzuje dojem staromódní filmové hvězdy. Je opravdu pohledný. Je také velmi mužný a zároveň stylový, chápe pointu… Ale to, co pouze režiséři, kteří s Bradem spolupracují, a herci, kteří s ním hrají ve scénách, opravdu vědí, je že má nesmírný talent porozumět samotné scéně.“

Tarantino pokračuje: „Možná to nedokáže vyjádřit slovy, ale má v tom instinktivní porozumění. Je jednou z posledních velkých filmových hvězd. Je to prostě jiný druh muže. A upřímně řečeno, nemyslím si, že byste přesně dokázali popsat, co to je, protože je to jako popisovat záři hvězd.“

Navzdory veškeré své slávě a bohatství si Pitt stále udržuje soukromí, zejména pokud jde o sociální média. Konečně vysvětlil důvod, proč tomu tak je, a je to plně pochopitelné.

Během rozhovoru pro E News Brad Pitt odpovídal na několik otázek, včetně toho, jaký je jeho tajemství úspěchu v Hollywoodu. Pitt prozradil, že klíčová je vytrvalost: „Musíte neustále pokračovat,“ řekl.

Moderátor poté změnil tón a upozornil Brada, že je poslední filmovou hvězdou, která se nepřipojila k Instagramu. Pitt se na otázku zasmál a uvedl, že si váží svého soukromí a že se mu daří i bez toho, což je těžké popřít.

Fanoušci v komentářích pod videem chválili Pitta za jeho styl a volbu udržovat si soukromí v dnešní době.

„Brad Pitt nepočítá svou hodnotu podle počtu lajků, které dostane na Instagramu, na rozdíl od ostatních zoufalých pozornostichtivých lidí, kteří hledají sociální utvrzení svého statutu,“ napsal nejlépe hodnocený komentář.

Další fanoušek píše: „Oceňuji jeho staromódní mentalitu v dnešní společnosti posedlé sociálními médii.“

Podle zdrojů magazínu People Brad Pitt v současnosti žije svůj nejlepší život: „Brad večeří se svými mladšími dětmi, když jsou všichni v Los Angeles. Protože jsou děti teď starší, mají svůj vlastní život a přátele. Brad s nimi stále udržuje dobrý vztah.“

Zdroj pokračuje: „Brad má své filmy, má Miraval a má i jiné vášně,“ říká zdroj. „Miluje architekturu, miluje kreativitu. Žije svůj nejlepší život za daných okolností.“


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.