Pořiďte si stylový klobouk a oživte vaše zimní outfity 

V zimních měsících se neobejdeme bez teplé pokrývky hlavy, která nás zahřeje a dodá šmrnc našemu celkovému looku. Chlupaté čepice a trendy ušatky si necháme na jindy, nyní se podíváme na elegantní klobouky, které oživí zimní outfity a sluší každé ženě. Který typ klobouků bude in?

S vlněným kloboukem budete vyčnívat z davu. Nebojte se barev!

V zimě bývají naše outfity zastíněné teplou bundou a vysokými kozačkami. Na ulicích se často stává, že potkáváme ženy oblečené do podobných kousků, což nám samozřejmě radost moc neudělá.

Abyste docílily rozdílu a krapet vyčnívaly z davu, chce to kousek, který je i po tolika letech neokoukaný a hravý. Jedním z nich je vlněný klobouk. Vynosíte ho na jaře, podzim i v chladných zimních měsících a pokaždé dodá šmrnc vašemu looku. Pokud toužíte po extravagantním provedení, sáhněte po klobouku ve výrazné barvě jako je třeba modrá nebo zelená.

Tip: Tento typ klobouku vypadá perfektně k beránkovému křiváku. Pokud jste si tento právě pořídily, zaručujeme vám, že vás tato kombinace nepřestane bavit.

Bucket hat válí i v zimě

Tzv. rybářské klobouky se mezi módními trendy posledních let objevují už po několik sezón. Jejich rozjezd byl sice pomalý, ale nakonec se těší velké oblibě, a to především u mladé generace, která zběsile následuje trendy inspirované módou z Instagramu. Tak jako tak, bucket hat bude zářit i v zimě.

Koženkový bucket hat je jako dělaný pro milovnice extravagance. Pokud je navíc černá vaší oblíbenou barvou a v podstatě v jiné barvě nevycházíte ven, s tímto typem klobouku nešlápnete vedle. O pohodlí se postará podšívka, která bude přeci jen o něco příjemnější, než koženka. Navíc vás více zahřeje. No a když jsme u toho…

Foto: Shutterstock

Teddy bucket hat je roztomilost sama

Pravou zimní verzí bucket hat je jeho teddy provedení. Uznejte, že tento klobouk je roztomilost sama. Skrývá toho v sobě ale mnohem více. Do svých zimních kolekcí ho zahrnuly různé světové značky jako například Karl Lagerfeld, Max Mara, H&M nebo Marc & Spencer.

Tip: Vsaďte na dokonalý kontrast. Něžný teddy bucket hat bude skvěla ladit ke koženkové bundě i prošívanému kabátu.

Foto: Vermont

Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.