Proměňte současnou koronavirovou situaci v jedinečnou příležitost. Pokud jste v karanténě, případně jste museli kvůli vládnímu opatření zůstat doma, vytáhněte šicí stroj a pusťte se do něčeho nového. Obchody s oblečením jsou zavřené, a tak je nejvyšší čas navrhnout si vlastní oblečení, které nakonec bude tak úspěšné, že se pustíte do podnikání.

Současná nabídka je rozmanitá a vybrat si můžete šicí stroje s různými funkcemi. Investujte však do kvality, protože levné šicí stroje často nevydrží každodenní využití. V tomto ohledu vynikají svým kvalitativním zpracováním i špičkovým designem stroje japonské značky Brother. Oblíbily si je jak začátečníci, tak i profesionální švadleny, ostatně není se čemu divit. Šicí stroje získaly i řadu ocenění.

Vyšívací stroje

Dalšími pomocníky jsou vyšívací stroje. Jak už samotný název napovídá, slouží k vyšívání monogramů a různých výšivek. Vybrat si můžete z pestré škály vyšívacích formátů. Stejně tak se nabízí možnost opatřit stroj vyšívacím softwarem a navrhovat si všechno přes něj.

Všechny nabízené vyšívací stroje od značky Brother jsou vybaveny velkým a přehledným LCD displejem a funkcí automatického odstřihnutí niti.

Overlocky

Jakmile se pustíte do šití oblečení naplno, ještě si pořiďte overlock, což je speciální šicí stroj, jenž začišťuje švy. Uplatnění nachází především při šití a začišťování okrajů pletenin a strečových materiálů. Ještě se setkáte s názvem coverlock, což je další stroj, jenž úpletový materiál ohne a prošije dvěma rovnými stehy.

Možnosti jsou opravdu rozmanité. Podívejte se do nabídky značky Brother, určitě najdete pomocníky, kteří se stanou vaší pravou rukou. Kdy jindy se začít věnovat manuální činnosti než teď? Počáteční investice do strojů je sice vyšší, nicméně prodejem moderního oblečení se vám brzy vrátí.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments