Pohodlné, romantické a trendy: baleríny budou opět obuví letošního léta

Baleríny patří k nejpohodlnějším botičkám vůbec! Můžete je nosit k šatům, sukním, džínám i kraťasům – zkrátka k čemukoli. Na jaře a v létě jsou baleríny jednoznačně must have, ať už chcete vyrazit na nákupy s kamarádkou, jdete do práce nebo vás čeká romantické rande. A které si vyberete zrovna vy?

Jaké baleríny se teď nosí?

Možná si pohráváte s otázkou, jaké trendy teď dominují balerínám. A víte co? Výběr záleží jen na vás! Nosí se totiž různorodé designy a baleríny nepodléhají pouze jednomu trendu. Na své si přijde úplně každá z vás – romantička, rebelka i praktická žena. Tak se pojďte inspirovat!

Ať se každý váš krok leskne

Lesklé baleríny? Ano, ano, ano. Dokážou zaujmout už na první pohled. Obujte si je spíše k jednoduchému outfitu, protože jsou samy o sobě dost výrazné a rázem zaujmou roli třešničky na dortu vašeho looku. Vybírat můžete v mnoha barvách, nosí se jak černá klasika, tak i jiné výrazné barvičky – červená, žlutá i zelená.

Buďte za elegantní dámu

Baleríny se skvěle hodí i k elegantnímu outfitu, který příjemně doplní a postarají se o to, že na své okolí budete působit jako dáma na úrovni. Elegantní balerínky se drží spíše střídmějších barevných odstínů – sluší jim černá, bílá, tmavě modrá i krémová. Zdobí je mašličky nebo jiné decentní ozdoby.

Neste se ve sportovním duchu

Baleríny nemusí být jen romantické nebo elegantní, pořídit si můžete i kousky laděné do sportovního stylu. Takové botky zaručeně nadchnou ty z vás, které jste sportovně založené a pohodlí a praktičnost preferujete před načančaným designem. Co byste řekly třeba na tyhle krásky, hm?

Líbí se vám nádech luxusu?

Pokud se vám líbí luxusně laděná móda, měli byste si pořídit takové balerínky, které se krásně třpytí a v každém okamžitě vyvolají dojem, že rozumíte vysoké módě.

Jen jedny nestačí

Také ve vás rozmanitý výběr vyvolává pocit, že mít v zásobě pouze jeden typ balerínek rozhodně nestačí? I já takový pocit mám a nikdy se nemohu rozhodnout. Většinou to končí tak, že si domů odnáším minimálně dva páry a ani těmi to samozřejmě nekončí.

Správná žena chce mít na výběr. Proč se tedy spokojit s málem? Balerínky seženete za rozumné peníze a větší výběr vám umožní kombinovat jejich design s vámi zvoleným outfitem. Někdy zkrátka dostanete chuť na romantický look, jindy zase budete preferovat nenucenou eleganci.

Foto: Pixabay.com, ZOOT, ASOS, H&M.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.