Cestujete často a cestujete rády? Určitě nám dáte za pravdu, že cestování umí být úmorné a nepříjemně zdlouhavé. Ačkoli nás na jeho konci čeká zasloužená odměna, například v podobě pobytu v exotické destinaci, nejdříve je potřeba zvládnout mnohdy i několikahodinovou cestu. K tomu, abychom si cestování co nejvíce zpříjemnily přitom stačí velmi málo: správně se obléknout!

Nezáleží na tom jestli cestujete autem, vlakem nebo třeba letadlem. Když si nedáte záležet s výběrem vhodného outfitu, dorazíte do cíle vaší cesty unavené, pomačkané a bez nálady. Není to škoda?

Podle čeho vybírat vhodný outfit na cestování?

Pokud vás čeká dlouhá cesta, která může trvat i několik hodin, základním předpokladem pro výběr vhodného outfitu je maximální pohodlí. Ne vždy je proto na místě brát přespřílišný zřetel na pěkný design a kvůli němu upozaďovat komfort. Ty nejlepší kousky z vaší šatní skříně si nechte až do cíle vaší cesty, času na ně bude dostatek.

Co na sebe do autobusu?

Vybraly jste si jako dopravu na vaší dovolenou autobus? Tenhle způsob dopravy je velmi oblíbený, protože zpravidla bývá i levný a mnohdy je cesta za dopravu již součástí celkové částky za dovolenou nebo pobyt, což je také příjemné.

Jízda autobusem se může pořádně protáhnout, proto se vyhněte mačkavým materiálům. Klimatizace mnohdy umí i pěkně potrápit, rozhodně tedy nic nezkazíte, pokud se na cestu vybavíte i teplou mikinou.

Co na sebe do auta?

Chystáte se na místo určení po vlastní ose? Cesta autem skrývá mnoho výhod – když vám bude teplo, otevřete si okénko, když vám bude naopak zima, můžete si přitopit. I zde si dovolíme klást důraz na pohodlí, jet můžete například v teplákách a obyčejném tričku. Vy se budete cítit skvěle a lidé v projíždějících autech přitom nemusí vůbec vědět, že na sobě máte obyčejnou teplákovku.

Co na sebe do vlaku?

Do vlaku si můžete obléci prakticky cokoli, co bude pohodlné a bude alespoň trochu dobře vypadat. Pokud pro sebe nezaplatíte rovnou celé kupé, pravděpodobně se o něj budete s někým dělit a my ženy přece chceme vždy vypadat dobře. Dejte si ale pozor na materiály, které se na kůži nepříjemně přilepí a ta pak nemůže dýchat.

Co na sebe do letadla?

Na letišti je mnohdy tolik lidí, že je každému úplně jedno, co máte na sobě. Pokud vás navíc čeká několikahodinový let, mnohem více nežli na slušivý outfit si dejte záležet na pohodlí, které při dlouhém sezení na palubě letadla uvítáte všemi deseti.

Jako vhodný outfit na cestování letadlem se nabízí obyčejná tepláková souprava, která je příjemně hebká a jemná, nabízí maximum komfortu a některé teplákové soupravy dokonce vypadají i velmi vkusně, takže není co řešit.

Foto: Unsplash.com, Pexels.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments