Podzimním účesům zavládne ofina i něžné vlny

Pokud se snažíte udržet krok s aktuálními trendy, ať už jde o módu, doplňky nebo třeba boty, pak určitě chcete svůj look dotáhnout k dokonalosti i trendy účesem. I v tomto směru se trendy mění a s příchodem podzimu přichází ruku v ruce například něžné vlny nebo ofina.

Dostaly jste chuť na změnu účesu? Podzim je ideálním obdobím, kdy se mrknout, jaké účesy teď frčí, inspirovat se a dopřát svému looku klidně i radikální proměnu. Jdete to toho?

Romantické vlny, které vás rozněžní

Majitelky delších vlasů pozor: na podzim budou v kurzu něžné vlny, se kterými dosáhnete statusu jemné princezny, která potřebuje silné chlapské objetí. Nebojte se proto hřívu pořádně navlnit, chybu neuděláte ani tehdy, vsadíte-li na ledabylé vlnky, které budou působit dojmem, že vám na hlavě vznikly tak nějak samy od sebe.

Foto: Pexels.com

Typicky podzimní barvy k tomuto období patří

Kdo nechce stříhat, zkracovat nebo vlnit, ten může dosáhnout proměny třeba jen s jinou barvičkou. A jakou jinou barvu zvolit, nežli takovou, která je pro podzim typická? Co třeba kaštanově hnědá nebo rezavá? S těmito odstíny se v tomto ročním období potkáváme v přírodě na každém kroku.

Foto: Pexels.com

Troufnete si na ofinu?

Pořádné změny dosáhnete i s ofinou. Dejte si ale pozor, protože střižená ofina nesluší každé ženě, chce to se poradit s kadeřnicí, která vám bude schopna říci,  jestli se k vašemu obličeji ofina hodí, nebo jestli byste si to raději měly rozmyslet.

Foto: Pexels.com

Bláznivé barvičky pro odvážné

Podzim je období plné barev, proto nikoho nepřekvapí, že je otevřené i pořádným experimentům! Pro ty nejodvážnější z vás tu máme tip na vlasovou proměnu, se kterou každému kolem sebe zaručeně vyrazíte dech. Co říkáte na takovou smršť barev? Šly byste do toho?

Foto: Pexels.com

Na krátko!

Vlasy často shazujeme až s příchodem zimy, ale kdo řekl, že musíte čekat ještě několik týdnů? Pokud jste připravené zastřihnout svoji hřívu, je k tomu ten správný čas!

Foto: Pexels.com

Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.