Podzimní trendy v mani-pedi. Tyto barevné odstíny si zamilujete

Čas od času není špatné naplánovat si den jenom pro sebe. Ráno kadeřník, masáž a odpoledne vzhůru na mani-pedi. Nechte si dopřát kompletní servis o vaše krásné ruce a nohy. I ty je potřeba rozmazlovat, kor před chladnou zimou, která celé naše tělo vysušuje. Máme pro vás tipy na trendy podzimní barevné odstíny, ze kterých budete paf.

Smyslná bordó nikdy neurazí

Jste milovnicí nadčasových červených nehtů, které nikdy nevyjdou z módy? Pak musíte vyzkoušet jejich podzimní verzi v odstínech bordó. Tato barva je stejně tak smyslná jako červená, ale o něco více ladí se samotným podzimem.

Foto: Shutterstock

Odstíny oranžové se zlatými prvky jako stvořené na Halloween

Byla by škoda neuspořádat halloweenskou party, ne? I na podzim je přeci co slavit. Dokonalá manikúra na takovou akci je v oranžových odstínech se zlatými odlesky.

Pro ty z vás, které jsou více odvážné, můžete barvy nakombinovat na každý nehet v jiné barvě. Nebojte se odvázat. Vždyť po třech týdnech se zase můžete vrátit ke své klasice.

Foto: Shutterstock

Matné umění, které vás bude bavit

Toužíte po něčem neokoukaném, co nemá jen tak každá žena a co vás rozhodně bude bavit? Pak jsou pro vás jako stvořené matné laky. Na první pohled to pro vás bude možná nezvyk, protože jste doteď měla nehty krásně lesklé, ale pokud máte nějakou šikovnou manikérku, ta tomu dodá ještě třešničku na dortu.

Aby vám nechyběl lesk laku, nechte si od ní nalepit na nehty různá zdobení nebo namalovat zajímavé a originální obrazce. Bohatě postačí pouze na pár nehtů. Bude překvapená, jak často na takovou mani-pedi budete koukat vy sama a bude vás to fascinovat.

Foto: Shutterstock

Chromové odstíny pro vášnivé ženy

Další z podzimních trendů v manikúře jsou chromové odstíny. Představte si outfit složený z koženkové sukně, vysokých kozaček, oversized pleteného svetru, kterou dokonale doplňují chromové nehty v kombinaci se zlatými šperky.

Foto: Shutterstock

Takový look si říká o fotku, se kterou se můžete pochlubit klidně k nám do redakce. Je totiž důkazem, že manikúra i pedikúra jsou nedílnou součástí našich každodenních outfitů.

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.