S příchodem podzimu je potřeba obměnit nejen šatník, ale měly bychom novým trendům přizpůsobit i svou kosmetickou taštičku. Na otázku, co je tento podzim v líčení in, nám opět spolehlivě odpoví módní přehlídky.

Letní kosmetickou výbavu můžete s klidem odložit do šuplíku a vyrazit na nákupy pro nové produkty. Budete potřebovat bohatou zásobu matných rtěnek, tvářenek, očních stínů a linek.

Matné a výrazné

K podzimu neodmyslitelně patří matné rtěnky, bez kterých žádný podzimní makeup look není kompletní. Hnědá, červená nebo vínová. Výběr je zcela na vás.

Tvářenky není nikdy dost!

Mnoho žen se tohoto produktu bojí jako čert kříže. Pokud je tvářenka výraznější, není vůbec těžké to s její aplikací přehnat. Tento podzim ale nebude vadit, že vám trochu ujela ruka.

Kouřová elegance

Takzvané kouřové líčení prohloubí a zvýrazní váš pohled. I zde je ale potřeba být opatrná. K tomuto stylu líčení se používají tmavé stíny, se kterými je potřeba se nejdříve naučit pracovat a zvolit správnou techniku, aby váš výtvor nepřipomínal spíše monokl.

Grafické oči

Čím silnější a černější linky, tím lépe. Letošním hitem jsou nezvyklé kreace, které ve výsledku vypadají skvěle.

Je zřejmé, že se tmavým a výrazným barvám nevyhneme. K podzimu se skvělé hodí a dělají toto zpravidla pochmurné období barevnějším a veselejším.

Foto: IMAXTREE, Getty Images.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze