Podzimní trendy inspirované elegantními francouzkami

A Woman Standing on the Street Near Her Bicycle

Když mluvíme o módní inspiraci, není lepší zdroj než francouzské ženy. Jejich jedinečný a bezstarostný styl je něco, na co se můžeme vždy obrátit, zejména v podzimních měsících. Francouzské ženy mají dovednost skloubit pohodlí s elegancí a vytvořit outfity, které jsou zároveň jednoduché a sofistikované. V tomto článku vám představujeme pár podzimních trendů inspirovaných francouzskými ženami, které si letos zamilujete.

Shearling bundy s kožíškem

Když se ochladí, neodmyslitelně přichází na řadu bundy s kožešinou. Francouzské ženy je milují pro jejich retro šarm a elegantní vzhled. Pro dosažení dokonalého preppy vzhledu zkuste shearling bundu sladit s džínami s širokými nohavicemi a svetrem.

Odstíny bordó

Červená je jednou z nejoblíbenějších barev letošní sezóny a tento trend se nevyhýbá ani francouzským ženám. Místo čistě rudé barvy se inspirujte elegantními odstíny bordó. Tato barva ozvláštní váš outfit a navíc je naprosto ideální pro podzimní období.

Foto: Matches

Mokasíny

Mokasíny jsou letos absolutním hitem v oblasti bot bez podpatků a francouzské ženy je milují. Chcete-li vytvořit ten správný kontrast, zkuste je zkombinovat s bílými ponožkami, což vytvoří zajímavý a nepřehlédnutelný efekt. Tyto boty se skvěle hodí k džínům s rovným střihem a velkému teplému kabátu.

Trench coat

Co by to bylo za podzim bez klasického trenčkotu? Bez ohledu na to, zda si vyberete dlouhý trenč nebo letošní trend zkrácený trenč, tento kousek má téměř magickou schopnost udělat z každého outfitu něco zvláštního. A pokud toužíte po něčem trochu výjimečném, zkuste sáhnout po koženém trenčkotu.

Šály a šátky

Šály a šátky jsou nepostradatelnými doplňky francouzského stylu. Mohou vašemu outfitu dodat barvu a texturu a zároveň vás udrží v teple. Experimentujte s různými způsoby vázání šály, abyste dosáhli unikátního vzhledu.

a couple of women standing outside a building
Foto: Unsplash

Závěr

Podzimní trendy inspirované francouzskými ženami jsou hlavně o jednoduchosti, eleganci a kvalitě. Nebojte se investovat do klasických kousků, které vytvoří základ vašeho podzimního šatníku, a zkuste přidat pár kožených detailů pro trochu živosti a rebelství.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.