Období svetrů, vysokých kozaček, oversized kabátů, nebo stylových kožešinových vest je v plném proudu. Samozřejmě mluvíme o podzimu. K těmto oblíbeným podzimním módním kouskům ale nutně budete potřebovat pomocníka, který vás a váš účes ochrání před sychravým podzimním počasím. Tím pomocníkem je klobouk!

Ze společnosti do společnosti

Klobouky bývaly znakem vysoce postavených lidí ve společnosti. V současnosti se jedná už jen o stylový módní doplněk, a tak klobouky putovaly z vysoké společnosti do běžné společnosti – pro obyčejné smrtelníky.

Kombinace s ostatními módními trendy

Klobouk je dokonalým módním doplňkem nejen sám o sobě, ale také v kombinaci s ostatními módními trendy. Skvěle se hodí například k oversized podzimnímu kabátu. Tip: My jsme si zamilovali kombinaci nude kabát a vínový klobouk. Bezvadně také ladí ke stylovému outfitu tón v tónu, o kterém jsme vám už psali. Za zmínku stojí také kombinace klobouku a kožešinové vesty. A zapomenout nesmíme samozřejmě ani na maxi svetry. Klobouk se zkrátka hodí absolutně ke všemu.

Trendy barvy

Letošní barvou je Ultra Violet. Pokud máte dost kuráže, pak si rozhodně pořiďte klobouk v tomto odstínu. A pokud naopak nechcete s doplňkem ve formě klobouku až tak moc vynikat, vsaďte na klobouk v neutrálních tónech, jako jsou černá, bordó, béžová nebo hnědá.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze