Tipy na trendy podzimní šaty pro plnoštíhlé

Že je na začátku září ještě příliš brzy na to přemýšlet, co si obléknout na podzim? Rozhodně ne! Je sice pravda, že jsme se letos příliš neohřáli, každopádně světoví módní návrháři již představili své podzimní a zimní kolekce a tak se pojďme podívat, jaké podzimní šaty pro plnoštíhlé budou letos in.

Tunikové šaty

Trendem letošního podzimu jsou tunikové šaty. Mohou si je dovolit i ty z nás, které jsou obdařeny výraznými přednostmi. Šaty tunikového typu kombinujte s legínami, šálou, kabátem či sáčkem. Současně s nimi snadno vytvoříte i slavnostní outfit. Unosíte je tak prakticky po celý podzim. Kupte si je v propínací verzi, s výstřihem do V nebo úpletové s teplým rolákem.

Retro šaty

Nádherné střihy z 50. let minulého století jsou zpátky v módě. Jejich popularita ani letos neuvadá. Baculkám retro móda mimořádně sluší – zdůrazní pas a skryje silnější stehna. Na podzim jsou tyhle šaty jako dělané, protože pod širokou sukni můžete obléci nadýchanou spodničku, takže vám rozhodně nebude chladno.

Jemné vzory

Podle módních návrhářů budou letošnímu podzimu dominovat drobné vzory a látky bez potisku. Další dobrá zpráva! Jsou to totiž především velké květinové vzory, které zbytečně rozšiřují a opticky nám přidávají na váze. Od letních barev se pomalu přesuneme k zemitým, tlumenějším tónům, které se skvěle kombinují. Nemusíte se s nimi bát ani maxi délky.

Jako v košili

Schválně, která z vás si ještě nikdy nezkusila chodit v košili svého přítele či manžela? Jsou krásně pohodlné a i na kypřejších tvarech působí roztomile. A přesně takové jsou i košilové šaty, které opět můžeme nosit jak s legínami nebo teplými punčochami, tak samotné. Kdo touží dát tomuto volnému modelu definovanější tvar, může šaty přepásat.

Tak co, vybraly jste si z našich doporučení? Pokud ano, neskrývejte se zbytečně v kalhotách a svetrech a udělejte tento podzim pořádnou parádu.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.