Podzimní nákupy na poslední chvíli: co ještě unosíte a nemělo by vám chybět?

Podzim je již v plném proudu a my si vesele užíváme všechny ty oblíbené podzimní trendy, kterých se každý rok nemůžeme dočkat. Pokud si chcete udělat radost a zároveň držet krok s aktuálními trendy, stále ještě stíháte rozšířit svůj šatník o super podzimní kousky. Co vám nesmí chybět?

Elegantní kožešinová vesta

Pro někoho nutnost, pro jiného zapovězený trend. Pokud se vám kožešinové vesty líbí, nyní na podzim je unosíte se vší parádou.

Pohodlný rolák

Roláky si opět získávají naši pozornost i místo v našich šuplících, což je jedině dobře, protože jsou pohodlné a pro období, kdy začíná být zima a nepříjemně fouká, jsou navíc nesmírně praktické.

Trendy kotníkové botičky

Kotníkové boty k podzimu patří a většina z nás si tohle období bez nich snad ani neumí představit. Na podpatku nebo na klínku, kožené, semišové nebo koženkové, černé, hnědé, na šněrování i na nazutí – je tolik možností, že si stačí jen vybrat!

Měkoučký svetr

Ještě sice není úplná zima, která teprve přijde, ale pokud jste tzv. teplomil, pak se zkrátka chcete cítit pěkně v teplíčku už teď. K tomu vám nepomůže nic jiného, nežli nějaký pěkný, krásně měkoučký svetr, do kterého se zachumláte a užijete si komfort, který vám nabídne.

Teplákové šaty

Podzimní počasí nám umožňuje nevzdávat se tolik oblíbeného trendu, který my ženy prostě milujeme – šatů! Chce to jen šikovně vybírat a pořídit si teplejší teplákové, které se dají nosit k džínám, legínám i punčochám.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.