Podzim je v plném proudu a mnohdy o sobě dává vědět studenými rány a nízkými teplotami, které se s oblibou zakusují do prstů na rukou i na nohou. Aby byly vaše nožky i v tomto počasí krásně v teple, měly byste být vybaveny trendy podzimními kozačkami. Letos rozhodně je z čeho vybírat!

Kozačky k podzimu patří

Zatímco léto definují žabky nebo balerínky, k podzimu neodmyslitelně patří kozačky. My ženy je milujeme, protože jsou moderní, trendy a naše outfity díky nim vypadají jednoduše božsky. Mnoho z nás ale teď na podzim řeší dilema, jestli si pořídit kozačky vysoké, nebo jestli sáhnout po jejich kotníčkových kolegyních.

Co myslíte vy?

Každoroční dilema

Rozhodování mezi kotníčkovými a vysokými kozačkami mnohé z nás řeší každý rok. I já mám každoročně dilema, které krásky si zrovna teď pořídím. Zatímco vysoké kozačky působí tak nějak žensky, krásně prodlužují nohy a v kombinaci s těsnými džíny vypadají prostě super, ty kotníčkové si zase umím skvěle představit třeba se sukní, působí na mě trochu rebelsky a zkrátka mají něco do sebe.

Souhlasíte?

Podzimní barvy jim sluší

Také milujete podzimní barvičky? Pokud je zbožňujete alespoň z poloviny jako já, pak ani kozačkám v těchto neodolatelných odstínech prostě neřeknete ne. Kozačky v podzimních barvách jsou podle mě super doplňkem pro tohle období, které je sice mnohdy krásně barevné, ale také nás dokáže zaskočit svojí sychravostí a dny, kdy sluníčko nevykoukne a venku je tak nějak ošklivě šedo. A tyhle kozačky přesně takové dny úžasně rozzáří.

Co na ně říkáte?

Ke kolenům a ještě výš

Patříte-li k milovnicím opravdu hodně vysokých kozaček, pak jsou tyhle krásky jako stvořené právě pro vás. Inu uznejte samy, že kozačky sahající až nad kolena vypadají ve spojení s těsnými džíny prostě super. Jsou ideální především pro vysoké ženy a dívky, protože díky nim úžasně vyniknou jejich dokonale dlouhé nohy.

Foto: Unsplash.com, ZOOT.

Načítání...

Diskuze