V trendy kotníkových botičkách můžete směle vyrazit do podzimních ulic!

Užijte si podzimní měsíce na maximum, navzdory tomu, že počasí není vždycky nejpřívětivější. I když venku kolikrát lije jako z konve, je chladno a vítr otravně fouká. Právě v tomto ročním období totiž můžete unosit tolik oblíbené kotníkové boty, se kterými bude podzim rázem o něco příjemnější!

S kožíškem nebo bez něj, klasické černé nebo odvážné oranžové, šněrovací nebo na nazutí – možností je tolik, stačí si jen vybrat! Které krásky padnou do oka právě vám?

Foto: Pexels.com

Kožená klasika

Kožené boty jsou klasika, na kterou nedáme dopustit. Je to taková jistota, protože jsou krásné, vypadají dobře a když se jim alespoň trochu věnujete, vydrží i tři nebo čtyři sezony. Pokud se zamilujete do kožených botiček, nemusíte se spoléhat jen na černou – velmi pěkně vypadají například i v hnědé nebo cihlové barvě.

Semišová láska

Unosit na podzim botky ze semiše? Na první pohled se to může zdát jako risk, protože na podzim často prší, ulice jsou samá kaluž…no prostě nic moc, když chcete, aby vaše krásné semišové botky vypadaly pořád dobře. Jsou ale dny, kdy je počasí přívětivější a právě v takové chvíle jsou semišové kotníkové botičky jasná volba, co říkáte?

Lesklá krása

Blýskněte se od hlavy až po paty – a to doslova! Kdo se nebojí být na ulici vidět, ten si určitě zamiluje lesklé kotníkové boty, se kterými vás ani podzimní nečas rozhodně jen tak nezaskočí.

Ženská elegance

Každá chceme být krásná a všechny chceme udělat dojem. S těmito botičkami to půjde skoro samo, protože oslní prakticky každého, kolem koho projdete. Zdobí je kamínky, které jim dodávají špetku elegance, umíme si je představit třeba s těsnými džíny nebo pouzdrovou sukní. Co říkáte?Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.