S chladným počasím přichází období kabátů. Který trendy kousek se bude hodit pro vás na letošní podzim?

Jak už to tak vypadá, teplému počasí pro letošek odzvonilo. Nastává tak čas na pořízení nového kabátu, který vynosíte letošní sezónu a který vás podrží při ranních přízemních mrazících. Který kabát je „must have“ kouskem letošního podzimu?

Károvaný styl jede na plné obrátky

Oblíbený károvaný styl vystrkoval růžky už v předchozích sezónách. Letos to ale rozjede v plné parádě. Kdo nemá kabát v károvaném stylu, jako by neexistoval. Nejstylovější formou tohoto jedinečného vzoru je v podání na košilovém střihu, který taktéž získává na oblibě. Prodejci tento kousek nazývají také jako svrchní košile. Jedná se tedy o ideální záležitost na podzim s tím, že na samotnou zimu můžete sáhnout po silnějším kalibru ve formě klasického kabátu.

Tip: Vsaďte na pastelové odstíny, díky kterým kostkovaný vzor skvěle vynikne.

Výběr špatné velikosti nebo oversized?

Nejste zastánkyní oversized módy? Pak vás bohužel nepotěšíme. I na letošní sezónu podzim / zima totiž pofrčí jedině oversized střihy. Což je ale na chladné měsíce tohoto období ideální na trendy vrstvení, co říkáte?

Must have kouskem jsou oversized kabáty v minimalistickém stylu. Čisté neutrální barevné tóny, jednoduchý – nevýrazný střih ke kolenům a jediné poznávací znamení je výrazný pásek, který je v barevném tónu samotného kabátu. Přesně tak by měl vypadat kabát, který vás provede celým podzimem a nakročí i do zimních měsíců.

Nezapomeňte na doplňky!

Třešničkou na dortu každého outfitu jsou doplňky. K letošním top kabátům se skvěle hodí elegantní plstěné klobouky. Ty vás nejen zahřejí, ale i ochrání vaše vlasy před nepříznivým podzimním počasím, jehož úkolem je zničit váš dokonalý účes. Díky klobouku navíc můžete barevně obohatit váš outdoor outfit. Co třeba taková smaragdová? Té se nemůžeme nabažit. Co vy?

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Chyba v nadpisu mě praštila do očí. Správně má být „s chladným počasím“, ne „počasí“. Shoda podmětu s přísudkem.