Podzim už se blíží mílovými kroky a nám nezbývá nic jiného, než se připravit na konec teplého počasí a poohlédnout se znovu po podzimních módních nezbytnostech. Když už se rozhodnete vyrazit na nákupy do klasického obchodu či online, je dobré vědět, jaké trendy budou letošní podzim hrát prim.

Nabídka je rok co rok větší a větší, od bund přes bombery až po dlouhé kabáty. Nebojte se ani kožíšku či zvýšeného límce. Pokud se pohybujete hodně venku, možná oceníte spíše kapuci.

Barvy spíše decentní

K podzimní sezóně téměř tradičně patří decentní a tmavší barvy jako černá, hnědá či tmavě modrá. Chcete-li se trochu odlišit, můžete zkusit i cihlovou, červenou či bílou. Máte-li rády extravagantní vzhled, vsaďte třeba na růžovou.

Vzorované bundy příliš velké zastoupení nemají, ale pokud na takovou narazíte, pak je to ideální příležitost, jak se alespoň částečně odlišit od univerzálních střihů.

Vsaďte na bomber

Móda se neustále mění, ale dobře víme, že osvědčené věci se po čase opět vrátí. Skvělým příkladem je bomber. Aktuálně trhák na přehlídkových molech a nosí ho stále více celebrit.

Bomber je především skvělý doplněk k džínám či šatům. Nejoblíbenější je klasická černá a khaki barva, následované dalšími barevnými verzemi. A pokud byste snad chtěly mít svůj bomber podle úplně posledních trendů, tak nezapomeňte na barevné či vtipné nášivky!

Osvědčená prošívaná bunda

Jestli je něco skutečně trendy, pak jsou to prošívané bundy. Lidé se nebojí o ně poprat kdykoliv se vyskytnou za akční ceny. Dnes je má tak téměř každý, což ale značí, že jsou minimálně velmi praktické.

Vybrat si můžete ze všech myslitelných barev a střihů. Ať chcete s kožíškem či kapucí, jistě najdete tu svoji. Chcete-li prošívání zvýraznit, volte lesklejší materiál.

Načítání...

Diskuze