Podzim se kvapem blíží. Připravte na to svůj šatník!

Léto je v plném proudu a tak aktuálně frčí letní móda. Zároveň se ale kvapem blíží podzim. Tato představa sice většinu z nás nenadchne, na druhou stranu máme alespoň důvod k doplnění šatníku.

5 tipů na nákup podzimního oblečení

Podzimní měsíce jsou nevyzpytatelné. Pár dní může být horké počasí, které ovšem vzápětí vystřídá pořádné chladno. Tomu by měl také odpovídat náš šatník, v němž je nutné mít připraveno oblečení pro všechny případy. K jeho vhodnému doplnění můžete každopádně využít i našich pět tipů.

  1. Ač se každoročně objevují nové módní trendy, nebojte se experimentovat a být sami sebou. Tak například mixem stylů, které k sobě zdánlivě nepasují, můžete vytvořit originální „outfit“. Na druhou stranu pamatujte, že nic se nemá přehánět.
  2. Pohodlí začíná u obuvi. Kvalitní boty sice nejsou nejlevnější záležitostí, pokud však využijte slevový kupón na Footshop.cz anebo jiný specializovaný obchod, i stylovou obuv můžete pořídit levněji. Kozačky nad kolena anebo pánské polobotky tedy nutně nemusí stát majlant.
  3. Džínové kalhoty patří již desítky let ke stálicím módního světa. Na podzim jsou přitom právě džíny (nepřesně rifle) naprosto ideální, a to bez ohledu na pohlaví. Stačí si pouze vybrat vhodný střih a barevné provedení. Džíny totiž určitě nemusí být pouze klasický „blue denim“.
  4. Nepostradatelnou součástí podzimní módy jsou různé svetříky, roláky či mikiny. Klíčové je ovšem vhodně zvolit svrchní vrstvu. V tomto ohledu vám doporučujeme lehčí kabáty anebo džínové bundy. Do deště pak bundy nepromokavé.
  5. V chladnějším počasí je pochopitelně třeba pamatovat i na pokrývka hlavu. V poslední době jsou opět „in“ pletené čepice, které mají v oblibě dámy i pánové. Navíc si lze v této oblasti vybrat mezi pestrým sortimentem vizuálně zajímavých kousků.

Podzim se kvapem blíží. Připravte na to svůj šatník! 1

Doplňte si šatník na internetu

Nákup oblečení na internetu je poměrně vděčné téma. Ač bylo dříve na takový způsob hleděno s určitým despektem, dnes panuje odlišná situace. Lidé se už zkrátka naučili oblečení kupovat online, neboť se jedná o pohodlnější a levnější alternativa návštěv kamenných obchodů. Navíc jsme již zmínili různé slevové akce, které se pochopitelně netýkají pouze obuvi. Slevové kupóny na Bigbrands.cz či slevový kód na Zoot.cz totiž můžete využít ke kompletní obměně šatníku. Navštívit lze navíc takové weby jako Kuponer.cz, které podobné akce shromažďují.

Podzim se kvapem blíží. Připravte na to svůj šatník! 2

Doporučujeme: při nákupech oblečení na internetu je třeba postupovat obezřetně. Vybraný e-shop si tedy určitě prověřte a zjistěte si, zda u jednotlivých produktů uvádí co nejvíce relevantních údajů. Tímto způsobem se můžete vyhnout nechtěnému procesu vrácení zboží, jež vám nebude sedět.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.