Na podzim vytáhněte roláky, jsou pohodlné, trendy a příjemně vás zahřejí

Myslely jste si, že éra roláků je dávno za námi? Chvíli to tak možná vypadalo, protože svého času většina z nás přestala tenhle super kousek nosit. Nyní je ale všechno jinak a pokud by mohly, roláky by hrdě hlásily, že jejich konec ještě ani zdaleka nepřišel.

Pro někoho rolák představuje vzpomínku na dětská léta, kdy oblečení ke krku doslova nesnášel. Je pravda, že nošení roláku asi není pro každého, ne každý totiž snese látku až u krku. Pokud vám ale nošení roláků nevadí, teď na podzim si je můžete užít na maximum!

Foto: Unsplash.com

Smyslným kouskem každého ohromíte

Rolák rozhodně nemusí být nuda, nebo snad něco, za co se budete stydět. Proč neobléknout třeba rolák s odhalenými rameny? Takový kousek působí velmi smyslně a žensky, můžete se  vsadit, že s ním každého zaručeně ohromíte.

Foto: Unsplash.com

Huňatý kousek vás na podzim příjemně zahřeje

Podzim je období, kdy už není zrovna teplo. Jasně, některé dny jsou příjemná výjimka, ale spíše si musíme zvyknout, že počasí bude stále studenější. Dopřejte si pohodlí s huňatým rolákem, který vás přesně v takové dny zahřeje. Budete ho milovat!

Foto: Unsplash.com

Nevyhýbejte se výrazným barvičkám

Právě teď nám kraluje nejbarevnější období v roce, proto si ho užijte na maximum a umocněte krásu všude okolo nás panujících barviček i s pomocí úžasně barevného roláku. V takovém modelu prostě budete vidět a pozornost se strhne vaším směrem.

Foto: Unsplash.com

Je jen na vás, s čím ho budete nosit

K roláku se hodí úplně všechno, džíny, legíny a když si na sebe vezmete kousek v prodloužené délce, pak pod něj můžete obléknout i silonky nebo punčochy.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.