I když se sluníčko stále ještě vystavuje v plné kráse na modré obloze, jeho síla pomalu ztrácí na intenzitě. Obzvláště po ránu nám už nestačí vyrazit jen v letních šatech či lehké halence. Přivítejte podzim s jeho chladnými rány stylově a šik – svetr vám v tom rád a hřejivě pomůže!

Milovnice svetrů zajásají

Svetry jsou letošní podzim velkým trendem. Skvěle nahradí bundu a vy si ponecháte svou sexy ženskost a styl. Svetry umí zahřát na těle i na duši – jen tak se do nich zachumlat a přitulit, to je panečku balzám pro utrápenou či vystresovanou mysl.

podzim-prichazi-cas-svetru-je-tu-25
podzim-prichazi-cas-svetru-je-tu-24

Svetry můžete nosit na mnoho způsobů a stále budete vyzařovat šarm a eleganci. V skutečně chladných ránech si můžete dopřát huňatý svetr, do kabelky pro jistotu přibalit lehký krátký svetřík. Přednost můžete dát svetříku krátkém či dlouhému, pastelovému i zemitých tónů. Zkrátka se svetrem si svůj styl a outfit nepokazíte.

Svetr se také skvěle hodí jak ke kalhotám, tak k šatům či sukni. Zvolit můžete sportovnější střihy, stejně jako prudce elegantně založené kousky. Bát se nemusíte ani barev – všechny barvy podzimu jsou vám nakloněny. A ostatní barvy alespoň pořádně oživí pochmurný den.

podzim-prichazi-cas-svetru-je-tu-23
podzim-prichazi-cas-svetru-je-tu-22

Svetr dlouhý nebo krátký

Na délce skutečně nezáleží. Jde jen o to, svetr dobře zkombinovat se zbytkem vašeho oblečení a outfitu. Klidně si můžete dopřát svetřík do pasu, ale také svetr skoro až na zem. Ostatně dlouhé svetry letos skutečně frčí. Zahřejí vás, rozepnuté dají vyniknout oblečení pod ním a skvěle se kombinují i s vysokými podpatky.

Milujete-li pásky, pak i svetr můžete tímto doplňkem oživit. Delší i kratší svetr může být jak jemný a splývavý, ale také i pořádně huňatý – záleží jen na vašem sebevědomí a postavě.

podzim-prichazi-cas-svetru-je-tu-21
podzim-prichazi-cas-svetru-je-tu-20

Svetru sluší sukně nebo kalhoty?

Obojí! Tedy ne samozřejmě oblečené najednou :). Svetr má velkou výhodu v tom, že se skutečně skvěle hodí jak ke sportovnějšímu, tak i manažerskému outfitu a stále podtrhuje ženskou osobitost a krásu.

K sukni se hodí jak svetřík tenký a nenápadný, tak i svetr pořádně huňatý a naducaný. Navíc v neutrální a elegantní černé barvě z vás vykouzlí modelku městských přehlídek.

Ke kalhotám se hodí v závislosti na typu vaší postavy jak svetr krátký, tak dlouhý. Ke kratším svetrům je vhodnější volit džíny či úzké kalhoty, k dlouhým huňatým svetrům můžete zvolit i kostýmkový střih.

Foto: Asos.

Načítání...

Diskuze