Podzim 2022 ve stylu. Které trendy budou šik?

Módní průmysl se neustále vyvíjí a každý rok se objevují stále nové trendy. Buďte šik i během podzimu 2022 a nechte se inspirovat stylovými kousky, se kterými můžete během letošního podzimu sestavit skvělé outfity vhodné ke spoustě příležitostí.

Černá a bílá

Černá a bílá jsou sice populární snad odnepaměti, ale v posledních sezónách se dostávají do popředí ještě více. Pokud chcete zkusit vynosit něco jiného, pak jsou černobílé kombinace opravdu osvěžující a ne nadarmo jsou takové outfity zařazovány do módních kolekcí i těch největších velikánů módy.

K odlehčení lze takový outfit doplnit zábavnými botami nebo doplňky a budete vypadat opravdu skvěle! To vám garantujeme.

Zvířecí potisk

Zvířecí potisk je zpět a ještě nějakou dobu s námi zůstane. Rozhodně minimálně během letošního podzimu. Zvířecí potisky jsou super roztomilé a každý outfit díky nim vynikne. Od leopardího vzoru po zebří pruhy, až po tygří potisk. Tyto vzory budou letos na podzim i v zimě zkrátka všude.

Umělá kožešina

Umělá kožešina se vrací do našich šatníků a rozhodně se v dohledné době nikam nechystá. Existuje mnoho důvodů, proč se umělá kožešina vrací do módy. Moderní umělé materiály jsou teplé a neskutečně příjemný. A to je samo o sobě skvělým argumentem k zařazení kousků z umělé kožešiny do svého šatníku. Hlavní důvod je ale ekologie a životní prostředí. Žádná zvěř by neměla trpět pro naše „módní potěšení“, co říkáte?

Květinové vzory

Květinové vzory jsou stále velkým trendem a jsou stále větší a odvážnější. Existuje spousta květinových vzorů, od abstraktních vzorů až po složité. Květinové vzory jsou ideální na jaro a léto, ale skvěle se hodí i na podzim. A protože jsou teď tak velké, je velmi snadné je zakomponovat do jakéhokoli oblečení, kde budou hrát bezesporu hlavní roli. Není nad to připomenout si během nevlídného podzimu krásy jara.

Kostkovaný vzor

Kostkovaný vzor je klasickým kouskem oblečení a nikdy nezmizí. Sluší každému a obzvlášť lichotivý je pro ženy, které mají křivky. Navíc je kostkovaný vzor neuvěřitelně univerzální, takže s ním můžete snadno kombinovat různé kousky.

Pruhy

Pruhy jsou nadčasovým módním základem a jsou tu, aby zůstaly. Ať už si vyberete jednobarevné nebo vícebarevné pruhy, s pruhy neuděláte chybu. Jsou nadčasové a hodí se téměř ke všemu.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.