Podvazkový pás: nosí se na kalhotkách nebo pod nimi?

legs, theatre, cabaret

Podvazkové pásy se po letech útlumu znovu vrací do módy, avšak dnešní ženy v jejich souvislosti řeší zásadní otázku: mají ho nosit pod kalhotkami nebo na kalhotkách? Pojďme si tuto otázku rozebrat trošku podrobněji.

Jestliže se podíváme do minulosti, rychle zjistíme, že dříve ženy podvazkové pásy nosily vždy pod kalhotkami. Důvod byl prostý – tehdy totiž byly v kurzu kalhotky volnějšího střihu (tzv. tap pants), takže podvazkový pás se jinak ani nosit nedal.

Dnes je ale situace jiná – máme dobu miniaturních tang, brazilek či stahovacích kalhotek, jejichž hlavním cílem je, aby byly pod vaším oblečením co nejméně vidět. Navlékat takové kalhotky přes podvazkový pás bývá někdy problematické, proto spousta žen volí variantu nošení podvazkového pásu nad kalhotkami.

Trpí tím ale praktičnost. Jestliže máte podvazkový pás nad kalhotkami, těžko se pak kalhotky sundávají – třeba když jdete na toaletu. O to víc, pokud si pořídíte kvalitní podvazkový pás s šesti nebo osmi podvazky – s tím si kalhotky nesundáte, ani kdybyste se rozkrájela. A odepínat kvůli každému výletu na toaletu celý pás, to je pořádná otrava.

Takže co s tím?

Pokud to situace alespoň trošku umožňuje, noste podvazkový pás pod kalhotkami. Je to pohodlnější, praktičtější a navíc tento model určitě ocení váš přítel/manžel – při milostných radovánkách vám může jenom sundat kalhotky a podvazkový pás na těle nechat. Příjemné okořenění sexu, co myslíte?

Jestliže vás děsí to, že na internetu a v e-shopech jsou podvazkové pásy vždy vyfocené nad kalhotkami, pak vás uklidníme. Je to jenom proto, aby byl podvazkový pás dobře vidět. Z jeho fotky pod kalhotkami byste toho moc nepoznala.

Závěrem

Závěrem podotýkáme, že pokud chcete opravdu praktický podvazkový pás na běžné nošení, kupte si větší (až do pasu), ideálně s šesti (nebo i osmi) podvazky a vždy s kovovými sponami. Jestliže naopak potřebujete podvazkový pás jenom do ložnice na erotické hrátky, pak si pořiďte nějaký svůdnější, menší a klidně s plastovými sponami. A takový pás si pak klidně nechte na kalhotkách. Je to víc sexy.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.