Podprsenky pro větší vnady: dopřejte svým ňadrům pohodlí

Mít větší poprsí rozhodně není za trest, jak si majitelky objemnějšího dekoltu často myslí. Ba naopak, pokud i vy vlastníte viditelnější ňadra, berte je za svou přednost – ne prokletí. Jasně, mít velká prsa může být v životě komplikace (překáží při sportu, opalování je značně nepohodlné a musíte čelit pohledům zvídavých mužů) ale když se na to podíváte i z jiné stránky, pak přijdete na to, že velká ňadra jsou za odměnu. A když jim dopřejete kvalitní, pohodlnou a vkusnou podprsenku, odmění se vám parádním výstřihem, který vám nejedna žena bude závidět!

Květinová romance

Květinový vzor je v kurzu už několikátou sezonu a to nejen na oblečení (šatech, topech, legínách nebo třeba bundách či mikinách), ale i na spodním prádle. Květinový vzor nebo krásná kytičková výšivka podprsenkám nesmírně sluší. Oblékněte si takový kousek třeba tehdy, když půjdete na romantickou schůzku a věřte, že za dveřmi ložnice uděláte dojem.

Jemná pastelka

Líbí se vám pastelové barvy? Mně taky! Působí jemně a něžně, což my ženy zkrátka někdy potřebujeme. Navíc jemnou pastelovou barvu hravě schováte i pod světlejší oblečení, které v létě s oblibou nosíme, protože k sobě nepřitahuje tolik sluníčka, jako třeba černá nebo tmavě modrá. Co říkáte třeba na tyhle dvě krasotinky? Mně ihned padly do oka!

Rudá vášeň

Červené spodní prádlo je stejně jako bílé nebo černé naprostá klasika a každá z nás by měla mít ve svém šatníku od každé barvy po jednom modelu. Na rudou podprsenku bych vsadila třeba tehdy, kdybych plánovala smyslný a romantický večer ve dvou. Jak jinak dát opačnému pohlaví najevo, že jste i pro nějakou tu špatnost, nežli za pomoci rudě zbarveného prádélka?

V rytmu sytých barev

Jakýmsi opakem pastelových barviček jsou pořádně syté a výrazné odstíny, kterým je někdy opravdu těžké odolat. Podprsenka v pestré barvě se sice hůře schovává pod určité oblečení, ale když se podíváte třeba na tyhle dva modely, jistě mi dáte za pravdu, že vypadají jedním slovem BOŽSKY!

Černá klasika

A jsme u toho – klasické černé spodní prádlo. Přes to zkrátka nejede vlak, je to nepsaná povinnost každé z nás mít po ruce spodní prádlo v havraní barvě. S černou podprsenkou prostě nemůžete nikdy nic ztratit.

Foto: ASOS, ZARA.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.