Letošní jaro přineslo zajímavý trend, který sluší především ženám s menším hrudníkem. Jde o lehce odvážný kousek. Pokud ho ale správně sladíte, okolí vám bude tiše závidět. Nestyďte se a vyzkoušejte podprsenkový top! Uvidíte, že si ho zamilujete. K dostání je ve spoustě variacích, pletené, kašmírové, více vrstvý. Fantazii se meze nekladou. Seznamte se s touto žhavou novinku v našem článku.

Za tento trend se zasloužila Katie Holmes

Už tomu bude rok, co Katie Holmes vyšla ve svém ikonickém podprsenkovém topu z kašmíru. Tenkrát outfit nezapomněla doplnit také o cardigan ze stejného materiálu a zabodovala! Fotografie, na které je zachycena při přivolávání taxi, zatímco jí cardigan sklouzává z ramen, se stala virální a obletěla celý svět. Navíc se zasloužila o nový trend ve světě módy.

Rok se s rokem sešel a ani dnes návrhářům nedá tento podprsenkový top spát.

Popularita podprsenkového topu letí raketově nahoru

Průzkumy módních řetězců, na něž odkazuje i magazín Who What Wear, ukazují na to, že nákupy podprsenkových topů šly nahoru až o třetinu! V předcházejících letech se nikdy v takovém množství neprodával. Ač by spousta lidí podprsenkový top zřejmě nenosila každý den či do kanceláře, jde o kousek, který má v šatníku téměř každý. Jedná se o nepřehlédnutelný trend, kterého si můžete všímat jak u běžných módních řetězců a prodejců, tak na přehlídkových molech luxusních značek.

Jak ho nosit

Otázkou je, jak podprsenkový top nosit? Nejjednodušší je nosit ho přes klasickou podprsenku. Pokud jste odvážná, podprsenku zcela vyřaďte. Přes ramena si přehoďte cardigan nebo košili. Další možností je nosit ho pod průhlednou blůzku nebo transparentní halenku. Podprsenkový top se dá také dobře vrstvit. Můžete si nejprve obléct košili nebo košilové šaty a top navléct přes ně. Co se obuvi týče, chybu neuděláte obujete-li nějaké trendy tenisky, které i v roce 2021 budou klíčovou součástí našich botníků.

Foto: Shutterstock

Co na podprsenkový top říkáte vy? Odvážili byste se ho nosit?

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Už můj otec říkal – jaké koleje takové nádraží – na co velké kozi ???

Hezký trend, ale určitě ne pro ženy s povislými prsy… Zajímavé je, že ještě nedávno módní návrháři říkali, že vykukující podprsenka působí lacině.. Co se mi ale nelíbí vůbec je černá podprsenka pod bílou/světlou halenkou/ blůzou.

Na fotce to Katie Holmes zrovna nelichotí :/ jinak podprsenkové topy jsou určitě bezva, ale vážně jen pro malá prsa.