Podprsenka s falešnými bradavkami – Kim Kardashian opět přišla s nepředstavitelným

Kim Kardashian nám opět představila něco, co se rozhodně řadí do kategorie nevšedního a provokativního. Její značka SKIMS právě uvedla na trh nový produkt, který spustil doslova bouři na internetu – podprsenku s umělými bradavkami.

Nový produkt vzbudil pozornost díky vtipnému videu na Instagramu, v němž Kim ztvárňuje sexy vědkyni, která řeší výzvu změny klimatu. Na pozadí stoupajících teplot a tajících ledovců Kim prezentuje řešení – podprsenku s umělými bradavkami. Je zde vidět, že se Kim nebere příliš vážně a umí se zasmát sama sobě, což je jedna z jejích silných stránek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený SKIMS (@skims)

Někteří ji kritizují, jiní ji dokáží ocenit

Reakce na tuto novinku byly rozmanité a názory se různí. Někteří vnímají tuto podprsenku jako výsměch feminizmu a objektifikaci žen, zatímco jiní ji berou s humorem a vidí ji jako odvážný krok směrem k rozmanitosti. V každém případě se tímto produktem podařilo Kim Kardashian vyvolat diskuzi a emoce, což je vždy významným krokem k úspěchu.

Co však stojí za pozornost, je to, jaký vliv může mít tato podprsenka na životy žen, které prošly mastektomií, a trans žen v procesu změny pohlaví. Pro ženy, které přežily rakovinu prsu, může být důležitým krokem k obnovení sebedůvěry. Kim Kardashian tak nabízí produkt, který může mít hluboký a pozitivní vliv na životy lidí.

Celkově lze tuto novou podprsenku od Kim Kardashian považovat za odvážný krok směrem k inkluzivitě a rozmanitosti v oblasti krásy a módy. Móda by neměla být jen o normách, ale také o sebeprosazení a sebelásce.

Kim Kardashian nám znovu připomněla, proč je jednou z nejvýraznějších postav v módním průmyslu. Nebojí se šokovat a změnit pravidla hry. Je to vtip, módní kousek, nebo prostředek k podpoře sebevědomí – to záleží na pohledu každého z nás.

Zdroj info: SKIMS, Wikipedia.


Avatar

sarkakrausova

Mojí vášní je móda a krása. Řídím se heslem, že každá žena by o sebe měla pečovat, bez ohledu na to, jaké míry jí příroda nadělila. Každá jsme krásná!