Pod společenské šaty volte vhodné spodní prádlo

Plesová sezona ještě neskončila a možná i vy plánujete vyrazit na nějakou společenskou událost. Do společnosti si můžete vyjít i kdykoli během roku, určitě se vám tedy bude hodit pár tipů, jaké spodní prádlo volit pod společenské šaty.

Ať už jdete na ples, firemní večírek nebo jakoukoli jinou formální akci, na kterou si obléknete společenské šaty, budete řešit, jaké pod ně zvolit spodní prádlo – bez toho asi nepůjdete, že ne? V dnešním článku vám poradíme s výběrem.

Nepsané pravidlo? Barvy musí ladit!

Hned na úvod jedno nepsané pravidlo. Ne každá žena totiž ví, nebo si uvědomuje, že barva spodního prádla by měla ladit s barvou společenských šatů.

Říkáte si, že to je snad samozřejmost? No, ne tak docela! Pokud se na plese pořádně rozhlédnete, určitě najdete minimálně jednu ženu, která na tohle pravidlo nedbala a pod bílé šaty si vzala červenou podprsenku.

Obléknete-li si šaty, které jsou trošku průhledné, vsaďte na spodní prádlo tělové barvy.

Nestyďte se za stahovací prádlo

Zvolily jste si přiléhavé společenské šaty, které věrně kopírují křivky vaší postavy? Pokud máte postavu modelky a nikde na těle ani gram tuku navíc – ok, v pohodě, jste šťastlivec! Co když ale přeci jen tuhle přebývá nějaký ten špíček, který je ale díky střihu šatů všem na očích?

Tehdy se vyplatí trochu podvádět. Jak? S pomocí stahovacího prádla, o kterém ale budete vědět jen vy. Vaše okolí uvidí pouze dokonalé křivky. Na stahovacím prádle není nic špatného a už vůbec to není nic, za co byste se musely stydět. A když vám to pomůže k perfektní postavě, která v šatech bude vypadat jednoduše mňam? Proč ne!

Zvýrazněte dekolt

Máte společenské šaty, které doslova vybízí k tomu, abyste se pyšnily svým dekoltem? Ne nadarmo se říká „když to máš, tak to ukaž“! Tehdy je na místě dát si záležet s výběrem podprsenky, která se postará o to, že vaše přednosti budou vypadat dokonale. Která žena by se nechtěla pochlubit plným a neodolatelným dekoltem, co?

Bezešvé prádlo pro dokonalé linie

Pod upnuté šaty by měla být samozřejmost zvolit prádlo bezešvé. Určitě nechcete, aby se vám pod těsnou látkou šatů rýsovaly švy od kalhotek, co říkáte? Ani tohle ale není samozřejmost, mnoho žen a dívek si na to často nedává pozor a poté se diví, když se jim dostane pozornost, o kterou zrovna nestály…

Foto: Pexels.com, ASOS, HM.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.