Plus size móda v ohnivém odstínu aneb jak na podzim unosit červenou

Chcete si na podzim dopřát pořádnou dávku energie, o které je známo, že mnoha z nám právě v tomto ročním období dochází? V tom případě se oblékněte do červené, protože ta vás doslova nabije pozitivní energií a dobrou náladou. A vyhýbat se jí nemusíte ani v případě, že nemáte zrovna postavu modelky!

Ženy s kily navíc se rády vyhýbají výrazným barvám, protože jsou přesvědčeny, že na sebe jen zbytečně upozorní a dají tak o to více na obdiv své korpulentní proporce. I objemnější tvary se však dají nosit s grácií a červená sluší i baculkám. Tak směle do ní!

Romantickou halenku doplňte o dobře padnoucí sáčko nebo bundičku

I když počasí na podzim umí být pořádně nepřejícné, stále se ještě dá s módou šikovně pracovat. Kdo si v létě pořídil krásnou halenku v rudé barvě bez rukávů, nemusí jí teď schovávat na dno šatníku a doufat, že se do ní „vleze“ i příští rok.

Halenku bez rukávů unosíte i teď, samozřejmě za předpokladu, že ji zkombinujete s dobře padnoucím sáčkem nebo třeba koženou bundičkou. Výsledek bude top!

Nebojte se nosit šaty i na podzim. Vezměte si k nim punčochy a cardigan

Ukrývá vaše šatní skříň poklad v podobě ohnivě rudých šatů? Pokud jste si je v létě příliš neužila, oblékněte si je teď na podzim. No a co, že teploty ráno pořádně studí a často prší. Když šaty vhodně sladíte s dalšími kousky vaší skříně, bude to stát za to.

K šatům si vezměte punčochy nebo teplejší silonky, třeba v klasické černé barvě, se kterou si červená rozumí. Na vrch sáhněte po cardiganu a klidně i nějaké lehčí bundičce.

I když máte kila navíc, v sukni budete za dámu

No a co, že k vám příroda při rozdávání kilogramů byla pořádně štědrá. Vůbec nevadí, že nemáte postavu modelky, ani kypřejší proporce vám nezabrání v tom, abyste si oblékla sukni.

Pouzdrová sukně v sytě červené barvě padne i korpulentnějším dámám, rozhodně se tak není čeho bát. I boubelky chtějí být tu a tam za elegantní dámy, tak se toho nebojte.

Co okolí nevidí, ale vy nebo váš partner zaručeně nepřehlédne?

Spodní prádlo nosíme všechny, bez ohledu na to, jaká čísla nám ukazuje rafička na váze. I když není pro lidi v našem okolí vidět, my o něm víme. A stejně tak naše drahé polovičky!

Určitě nám dáte za pravdu, že červená sluší i spodnímu prádlu, ve kterém nejen sama sebe, ale především svého milého za dveřmi ložnice určitě mile překvapíte.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.