K plnějšímu obočí spolehlivě pomůže cibule nebo vaječný žloutek

Obočí udává výraz celému obličeji. Co když ale neroste podle vašich představ? Jedním z možných řešení je si obočí dokreslit. Jenže to chce cvik a popravdě, brzy to začne nudit. Proč tedy nezkusit obočí posílit za pomoci surovin, které určitě máte doma?

Bez ohledu na to, jestli se řídíte aktuálními trendy nebo ne, možná chcete, aby bylo vaše obočí plnější. Jak toho dosáhnout z pohodlí domova?

Žloutek nadupaný bílkovinami

Obyčejný vaječný žloutek dokáže hotové divy, minimálně pokud jde o obočí. Oddělte tedy žloutek od bílku, žloutek poté s pomocí vidličky rozšlehejte a následně jej s pomoci vatového tamponku nanášejte na obočí. Nechte jej působit alespoň 20 minut, během kterých můžete lenošit nebo třeba rychle poklidit domácnost, zkrátka cokoli, čím zabijete čas. Poté umyjte vlažnou vodou. Doporučuje se opakovat co nejčastěji, protože čím častější aplikace, tím rychlejší výsledky.

Často opomíjená cibule

Cibule je základem české kuchyně a doma by ji neměl opravdu jen málokdo. Ačkoli je cibule pro svoji výraznou vůni a intenzivní chuť často zatracována, my víme, že může pomoci, pokud chcete dosáhnout plnějšího obočí. Obsahuje v sobě hodně síry, která je známá tím, že podporuje růst – a tedy nejen růst vlasů, ale také růst obočí, což je přesně ten efekt, kterého chcete dosáhnout. Cibulovou šťávu nanášejte ideálně několikrát do týdne v podobě pětiminutové masáže obočí.

Všestranně využitelné aloe vera

Aloe vera je velice oblíbená rostlinka, která toho hodně dokáže. O jejích účincích se vědělo už dávno, pro své zvlhčující a vyživující schopnosti si jej zamilujete i vy, neboť přesně tohle potřebujete, chcete-li mít plnější obočí. Gel získaný z aloe vera aplikujte několikrát do týdne na obočí, kde jej nechte alespoň 10-15 minut působit. Hoďte si nožky nahoru a dopřejte čas jen samy sobě. Po uplynutí doby omyjte vlažnou vodou.

Foto: Pexels.com, Shutterstock.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.